У Тернополі відбулися традиційні змагання з пейнтболу

Автор:     Опубліковано: 29 Червня 2016 о 19:16    691 переглядів

 

Турнір з пейнтболу у Тернополі проводять вже кілька років поспіль, він приурочений до дня народження командуючого Української повстанської армії Романа Шухевича.

БОГДАН ЯРЕМКО, організатор турніру

«Цей турнір проводиться з 2007-го року, один рік ми пропускали, це був 2014-й у зв’язку із тими подіями у країні. Цього року вирішили знову відновити і це вже 9-й раз він проводиться. Співпадає до Дня молоді і співпадає під день народження головного командира УПА Романа Шухевича».

У змаганнях «Кубок Шухевича – 2016» взяли участь 10 команд: 8 з Тернополя, одна з області, також приїхали гості із Хмельницького.

СВЯТОСЛАВ КОБРИН, представник команди «Black Smile» (м. Хмельницький)

«Интересно попробовать, показать себя, посмотреть на других. Интересно такой уже спортивный пейнтбол более-менее. Уже играем не первый раз, тоисть, играем чисто тактический пейнтбол. Интересно сейчас попробовать спортивный пейнтбол. Стратегия всегда определяется в спортивном пейнтболе на самом поле».

Наймолодшою командою турніру була команда тернопільського «Соколу». Хлопці кажуть, охочих взяти участь з їхнього осередку було чимало.

ЮРІЙ ГРЕЛЯ, представник Всеукраїнського громадського об’єднання «СОКІЛ»

«Наша команда одна із наймолодших на турнірі. Про турнір ми дізналися із соціальних мереж. Прийшли щоб випробувати свої сили і взнати на що ми здатні, для чого ми тренувалися. Наша організація займається проведенням вишколів та патріотичним вихованням молоді».

За цьогорічний «Кубок Шухевича» змагалася і команда військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади.

ПАВЛО СІЧ, військовослужбовець 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернопіль

«На цих змаганнях ми вперше, дізналися від знайомих і побачили по місту афіші, ну і вирішили взяти участь. Цікаво буде прийняти участь і порівняти сили з іншими учасниками цих змагань».

Вправлялись у пейнтболі і представники влади. До прикладу, команда Тернопільської міської ради виборола друге місце.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Найперше приємно, що ці змагання стають вже традиційним і щорічними. Кожного року все більше і більше учасників бере в них участь, тому що це не лише спортивне змагання, це і частина військово-патріотичного виховання, а воно нам сьогодні, як ніколи, потрібно. Ми сьогодні, звичайно, згадуємо про тих хлопців, які стоять на передовій, тому що багато хто з учасників попередніх років цих змагань сьогодні зі зброєю в руках захищають кордони України. Тому дякуємо їм, за те, що маємо можливість тут, на мирній землі, проводити такі змагання».

А головний приз – «Кубок Шухевича» отримала команда волонтерів з Тернополя «Вільні люди».

залишіть коментар