У Тернополі відкрили «Фан-зону Тернопіль-2016»

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2016 о 19:00    793 переглядів

Відсьогодні і до 10 липня триватиме «Євро-2016».  Тому у Тернополі розпочинає роботу оновлена фан-зона, що знаходиться на центральному стадіоні. Офіційно ж відкриють її 12 червня,  в день, коли збірна України зійдеться у протистоянні зі збірною Німеччини.

ВІТАЛІЙ МАРИНОВСЬКИЙ, організатор «ФАН-ЗОНА Тернопіль-2016»:

«Фан-зона Тернопіль-2016» буде складатись з двох частин, з торгівельної і трансляційної. Буде працювати чотири екрани на Україну, один – 10Х5 м. і три – 6Х4. Всі місця будуть чисті, всі будуть бачити, все буде гарно».

У 2016 при оформленні фан-зони  організатори додали чимало новинок, серед них і так звану, візитну картку «футбольної території», яка зустрічатиме усіх відвідувачів.

ВІТАЛІЙ МАРИНОВСЬКИЙ, організатор «ФАН-ЗОНА Тернопіль-2016»:

«В цьому році вирішили зробити більш кращий настрій для вболівальників, зробили великі ворота на вході  і люди зможуть там фотографуватись, отримувати якусь таку емоцію позитивну перед входом і надіюсь це людям сподобається».

«Фан-зона-2016» зможе вмістити від 10 до 12 тисяч відвідувачів. Безпеку і порядок на стадіоні забезпечить поліція, працюватимуть  і стюарди, які наглядатимуть за кожним сектором окремо, додає Віталій Мариновський.

Організатори закликають фанів не приходити  у стані алкогольного сп’яніння, а також  із зайвими речами, адже таких відвідувачів впускати не будуть.

До слова, квитки на матчі збірної України вартуватимуть 30 гривень, на інші – по 20. Їх уже можна придбати в касах центрального стадіону та у ЦУМІ (відділ «Коніка»).

 

 

 

 

залишіть коментар