У Тернополі відкрили пам’ятний знак Віктору Стефановичу

Автор:     Опубліковано: 15 Червня 2016 о 19:22    351 переглядів

У Тернополі відкрили та освятили пам’ятний меморіал тернополянину Віктору Стефановичу. Боєць «Правого Сектору» загинув 15 червня минулого року під Широкіним, що біля Маріуполя.

 НАЗАР САРАБУН, керівник обласного осередку «Правий сектор»:

«Висадили дерево в його пам’ять, також встановили меморіал кам’яний, маємо надію, що воно буде увіковічено і людям буде нагадувати. Смерті людей вже стали буденністю для перехожих, сподіваємося, вона буде просто нагадувати про те, що були люди, які для них вибороли оту свободу, якою зараз люди користуються».

Загиблому воїну  було 28 років. Його матір Галина Драбик розповідає, вирішив поїхати на схід України добровільно.

 ГАЛИНА ДРАБИК, матір Віктора Стефановича:

«Пішов 15 грудня – 15 червня загинув, рівно за півроку він загинув. Все дзвонила до нього просила : «– Вітя, де ти є ?» «- Нє, мамо, я ше в учебці, я ше не на Сході». І в пятницю він до мене останній раз дзвонив, шось три чи чотири рази, подзвонив, каже: «-Мамо, телефони будуть відключені, не переживайте, здзвонимось вже в понеділок». І в понеділок, ввечір дзвінка вже не було, телефони були виключені і в понеділок ввечір, в 11 годині вечора мені подзвонили, що він загинув».

Вшанувати пам’ять Віктора Стефановича прийшли рідні та друзі загиблого, а також його побратими. До слова кам’яний меморіал воїну встановили у сквері біля пам’ятника Пушкіну,  на алеї, де вже росте дерево – пам’яті Героя.

 

 

залишіть коментар