У Тернополі відзначили Міжнародний день захисту дітей

Автор:     Опубліковано: 1 Червня 2016 о 22:13    350 переглядів

Флеш-моб, хода та ще чимало різноманітних заходів – так у Тернополі відзначали День захисту дітей.   В обласній дитячій бібліотеці для юних читачів підготували книжково-ілюстративну виставку, веселкову ігротеку та концерт. Одним словом зробили усе, щоб малеча була задоволена.

НАДІЯ НОВІЦЬКА, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей:

«В нас є запрошені багато гостей, в нас сьогодні багато цікавих ігор, розваг буде для наших дітей (перебивка)Наші діти мають мирне небо, але є діти, які сьогодні потерпають від того лиха, яке прийшло у нашу країну, тому у нас багато заходів будуть присвячені і таким сумним подіям. Ми будемо  сьогодні говорити про те, що дітям потрібен мир, дорослі повинні боротися за цей мир, дорослі повинні організувати і все зробити для того, щоб наші діти жили під мирним небом».

Закликали до миру у цей святковий день і діти учасників АТО. Зі всієї області у Тернопіль приїхала малеча, аби спільно з однолітками з Польщі провести флеш-моб «Діти світу проти війни».

РОСТИСЛАВ ДРОЗД, начальник служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації:

«Це такий заклик до суспільства, звернення до очільників Російської Федерації припинити збройну агресію проти України.  Бо тільки, власне, за мирних умов  можливе щасливе дитинство в дітей, бо власне, під час війни, в першу чергу страждають діти».

Урочистою ходою учасники пройшли від пам’ятника Незалежності, вулицею Сагайдачного, до водограю «Сльози Гронського», де і відбувся флеш-моб.

СОФІЯ, учасниця флеш-мобу (м. Шумськ):

«Флеш-моб був дуже чудовий, нам все сподобалося, він був дуже веселий!».

 ЯН, учасник флеш-мобу (с. Потуторів, Шумський р-н):

«Ми танцювали разом, робили різні рухи, все було дуже гарно. Я бажаю дітям здоров’я, щастя  і жити в мирі».

ТОМЕК, учасник флеш-мобу (м. Зелена Гура, Польща):

«Мене звати Томек Пастернак, я проживаю на Любуській землі, біля міста Зелена Гура, в мене лемківське походження, приїхав сюди щоб познайомитися з українським народом, традиціями  та культурою».

До слова, польська делегація, з міста Зелена Гура,  яка спільно із українськими дітьми взяла участь у флеш-мобі, приїхала в нашу область, завдяки налагодженій дружбі. Адже діти тернопільських учасників АТО уже два роки поспіль відпочивають у Польщі.

 

залишіть коментар