У Тернополі виник конфлікт через цирк

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2016 о 18:53    537 переглядів

Замість гравців – слон. На футбольному полі у тернопільському парку «Топільче», де зазвичай тренуються спортсмени, «оселився» цирк. Батьки юних футболістів не приховують свого обурення.

МИКОЛА:

«От батько стоїть, який вложив, скажемо так, 30 тис. грн. сюди. Прийшов, жахнувся цього всього, дітям нема де займатись, виявляється міська влада, чи хто, не знаю, заключила договір».

ВОЛОДИМИР:

«Угоду підписав директор парку. Це є паркова зона, але вона на даному часі, наскільки ми вже це взнали, вона на балансі спортивної школи».

АНДРІЙ:

«Нам було повідомлено, що 1 червня мала завозитись техніка, будувати футбольне поле, замість цього дітям завезли цирк, з трибунами, зі всім. Це було по всіх соціальних мережах розрекламовано і постійно відкладається і відкладається. Наші діти фактично лишились на асфальті”.

Начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть пояснює: рішенням виконкому міськради від 2004 року дане футбольне поле надане спортивній школі. Проте, оскільки сам заклад знаходиться у парковій зоні, то і вся його територія перебуває у користуванні об’єднання парків. А тому, комунальне підприємство юридично мало усі підстави для оформлення договору з цирком.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Якщо ви берете будинок, то під цим будинком земля належить цьому будинку або жильцям, які живуть в цьому будинку. Враховуючи, що наша школа знаходиться в парковій зоні, тому відчужити цю земельну ділянку і надати її в користування безпосередньо ДЮСШ нема можливості, тому земля знаходиться в користуванні управління парків».

Спортивне управління запропонувало батькам і дітям, як альтернативу, інші футбольні майданчики. Батьки категорично не погоджуються.

ВОЛОДИМИР:

«Там ями, там діти падають, бють коліна і тут нам ще пхають палки в колеса, ну це я рахую вже є не нормально». 

Представники ж цирку, у свою чергу, переконують, що мають усі необхідні документи.

ІГОР ДОМЧАК, представник цирку:

«В нас є угода на проведення вистав в цьому місці, заключена з землекористувачем або навіть з землевласником, я не можу це стверджувати, документів я не бачив, але по-скільки вони представляють владу – комунальне підприємство управління парків.  Згідно з цією угодою ми приїхали саме сюди. З юридичної сторони, я вважаю, люди не праві. Морально, можливо і дійсно трошки не правильно, не гарно получилося, але ми тут ні при чому».

Додамо, що станом на сьогоднішні конфлікт вичерпаний. На футбольному полі і далі займатимуться діти. А цирк розташується неподалік.

 

залишіть коментар