У Тернополі зводять соціальний будинок для самотніх та безпритульних

Автор:     Опубліковано: 7 Червня 2016 о 19:00    985 переглядів

Вже кілька місяців у Тернополі зводять «Дім святого Антонія». Соціальний будинок для самотніх та безпритульних діятиме на вулиці Симоненка, при парафії святого апостола Петра.

о. ЮСТИНІАН ГОРОДЕЧНИЙ, настоятель монастиря Різдва Пресвятої Богородиці:

«Зараз закінчено мурування, тобто, зведений є будинок. Як бачите, там вже підготовляються дошки під дах. Даху ми ще не замовили, бо ще немає коштів. Але, так плануємо, найближчим часом займатися, власне, накриттям даху. Потім буде вставляння вікон, інших всякого роду комунікацій».  

Зводять соціальний будинок за кошти благодійників з Австрії та пожертви від небайдужих. За словами отця Юстиніана Городечного, по завершенні усіх робіт тут знайдуть притулок самотні люди похилого віку, які потребують допомоги. Одночасно в «Домі Святого Антонія» зможуть проживати близько 15-ти підопічних. Доглядатимуть людей сестри-монахині. Знаходитимуть у соціальному домі підтримку й інші потребуючі.

о. ЮСТИНІАН ГОРОДЕЧНИЙ, настоятель монастиря Різдва Пресвятої Богородиці:

«Щоби він був ще більш такий функціональний, то там буде можливість також і помитися, для людей, які не мають де помитися в нашому місті, які без якогось місця життя. Будинок для таких людей, які би хотіли поспілкуватися чи то зі священиком, чи то з психологом, чи то з медиком. Щоб це був будинок також і так, як він планувався від початку, для дітей вулиці».  

Також у «Дім святого Антонія» мають намір перенести благодійну їдальню, яка зараз діє при монастирі Різдва Пресвятої Богородиці.

залишіть коментар