В обласному військкоматі закликають випускників вступати у вищі навчальні заклади військового профілю

Автор:     Опубліковано: 7 Червня 2016 о 19:00    676 переглядів

Тернопільських абітурієнтів у військкоматі закликають вступати у виші військового профілю. Відбір курсантів на безоплатне навчання уже розпочався.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Вищі військові навчальні заклади або факультети військової підготовки здійснюють абсолютно безкоштовно відбір курсантів в ці свої навчальні заклади».

Охочі вступити на військову спеціальність  в першу чергу мають бути здоровими, повідомляють в обласному військкоматі. На навчання запрошують як хлопців, так і дівчат віком від 17 до 21 року. Також пропонують стати студентами і людям до 23 років, якщо вони були на строковій службі або у зоні АТО.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Академія Сухопутних військ – найбільший навчальний заклад у місті Львові, який здійснює, безпосередньо, підготовку наступних спеціальностей: управління діями підрозділів механізованих військ;  танкових військ; ракетних військ; артилерії; озброєння і техніки інженерних військ; комплекси, прилади та пристрої артилерійської розвідки; культурно-виховна, просвітницька робота та організація дозвілля у військах; диригування військовими оркестрами».

Також у військкоматі пропонують вступати в Університет повітряних сил, що в Харкові, Військовий інститут у Житомирі, в Одеську військову академію, Київський військовий інститут телекомунікацій, Харківський політехнічний інститут, а також Національний університет імені Тараса Шевченка.

 

 

 

 

залишіть коментар