В останню неділю червня у Тернополі відзначатимуть День молоді

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2016 о 21:31    521 переглядів

Святкування Дня молоді розпочнеться у суботу. У парку Шевченка о 14-тій відбудеться зустріч «Без краваток» – це такий собі діалог молоді із владою.

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, молодіжний мер Тернополя

«У суботу у парку Топільче в 11-тій годині розпочнеться «Кубок Шухевича». Це змагання з пейнтболу в якому візьмуть участь, як команди громадських організацій, команди з міської ради, з обласної, команди депутатів. Так само цього року є цікавим, що будуть також одна команда військовослужбовців, з 44-го батальйону».

Традиційним дійством до Дня молоді є фестиваль «Студентська республіка». Протягом трьох днів на Дальньому пляжі студенти області, розповідає Володимир Заверуха, поринуть у світ розваг і мозкового штурму.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, організатор фестивалю «Студентська республіка – 2016»

«Називається тема «Студентської республіки»: «Роль молоді у створенні громади і децентралізації», так само змін в Конституції».

26 червня на Театральному майдані відбудеться «Олімпійський день». Ініціатори кажуть, підготували для тернополян чимало цікАвинок.

ВАЛЕРІЙ КРАВЧУК, начальник міського відділу молоді та спорту

«Цього року це буде виступ польських спортсменів street workout. Вони досить полярні у Польщі, їздять на показові виступи, учасники польського шоу «Польща має талант».

 ГАЛИНА ФЕДОРОВИЧ, директор міського центру фізичного здоров’я населення

«Конкурс малюнку на асфальті, змагання на роликових ковзанах. Реєстрація та власне, ігри турніру з тенісболу. Цікавими будуть розважальні ігри-естафети та забави для діток та дорослих, для сімей».

«Олімпійський день – 2016» матиме благодійний характер. Студенти-медики збиратимуть кошти на лікування онкохворих діток. А щоб зацікавити людей Театральний майдан розділять на кілька локацій, де відбуватимуться розважальні дійства.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, заступник начальника міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«Будуть майстер-класи від Центру дитячої творчості, різних видів, їх буде близько 10-ти. Будуть показові, ознайомчі роботи і виступи патрульної поліції. Роботи управління надзвичайних ситуацій. Буде залучено багато салонів краси».

Планують  також і олімпійські забіги для різних вікових категорій.

 

залишіть коментар