В Тернополі у ДТП потрапила швидка, яка їхала на виклик

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2016 о 20:31    607 переглядів

Дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів,  серед яких – карета швидкої, трапилася у Тернополі на перехресті проспекту Степана Бандери та вулиці Шопена. Сталося це близько 21 години у середу. Як все було, нашій знімальній групі на місці події розповіли очевидці.

СЕРГІЙ, очевидець:

«Швидка їхала на мигалках. Повністю так, як має бути. Проходила через це перехрестя. І таксист їхав на величезній швидкості. І зі всьої сили вдарив машину, вона перевернулася. В машині були фельдшер, лікар і водій». 

Схожу інформацію озвучують і в управлінні патрульної поліції Тернополя.

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти № 2 батальйону патрульної поліції м. Тернопіль:

«За свідченнями очевидців, водій таксі рухався на зелений сигнал світлофора, але не побачив, що від міського стадіону в напрямку центру міста рухається карета швидкої допомоги з увімкненими проблисковими маячками і звуковою сиреною. Виїхав на перехрестя, в результаті чого відбулось зіткнення в правий бік карети швидкої допомоги, в результаті чого вона перекинулась на ліву сторону, і по інерції здійснила рух на зустрічну смугу, де стояв автомобіль «Деу Ланос».

Останній автомобіль, каже Костянтин Мороз, зазнав незначних пошкоджень. Натомість трьох осіб з інших авто: фельдшера та водія швидкої, а також – таксиста, довелося госпіталізувати.

КОСТЯНТИН МОРОЗ, інспектор роти № 2 батальйону патрульної поліції м. Тернопіль:

«За попередньою інформацією, у фельдшера – струс головного мозку, водій – там незначні пошкодження, водій таксі – також була підозра в нього на внутрішню кровотечу, на струс головного мозку. Вони всі були госпіталізовані. Ну, слава Богу, всі живі. Суттєво пошкоджений автомобіль таксі, скоріш за все, відновленню не підлягає. Карета швидкої допомоги також сильно понівечена, можна так сказати».  

Через аварію на цій ділянці дороги частково перекрили рух транспорту, там працювали регулювальники. Після проведення усіх необхідних дій пошкоджені автомобілі забрали евакуаторами.

залишіть коментар