Волонтери закликають тернополян допомогти бійцям АТО

Автор:     Опубліковано: 30 Червня 2016 о 19:17    447 переглядів

Тернопільські волонтери аби допомогти бійцям на передовій вигадують різні спОсоби, але не збирання коштів, а їх заробітку. Влітку – це заготівля лікарських рослин. Трав’яні суміші відправляють в госпіталі, на передову бійцям, а частину продають, заробляючи кошти на нагальні потреби.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

«Силами однієї пари рук, чи двох рук, назбирати достатню кількість трав я просто не зможу. Через те звертаюся до всіх тернополян: так чи інакше ми практично всі з вами маємо дачі, ми виїжджаємо за місто, ми вечорами гуляємо з нашими дітьми і собаками. В мене дуже велике прохання до вас, перецвітає липа і це справді алярм. Скільки можете рвіть липу, приносьте її до нас на штаб Самооборони, бо є в цьому велика потреба».

Лілія Мусіхіна зазначає, трав які можна принести є чимало, зокрема – потрібна м’ята, меліса, деревій, липа, чебрець, суничник, дикий цикорій, ехінацея, кропива, подорожник, пелюстки троян, також листя смородини, малини і вишні.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

«Ми сушимо і ароматизуємо. Є в нас деякі чаї, які на смак, відверто кажучи, ніякі, але хлопцям потрібно, щоб вони їх пили. Деревій, він на смак ну зовсім ніякий, наприклад. Для того, щоб він мав якийсь смак стараємося додати якісь сушені ягоди, сушені там листя».

Заготівля чаїв – це далеко не єдиний напрямок, над яким працюють сьогодні у Штабі Самооборони. Заготовляють також матеріали для створення кікімор. Хто не знає – так називають маскувальні костюми, які переважно використовують снайпери.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

«Маємо цілу купу мішків, які треба терміново розпороти і передати для того, щоб наші колеги у Києві і Маріуполі могли зробити з них кікімори. Дівчата придумали дуже хорошу, дуже вдалу конструкцію кікімор, з швидкими збросами, тобто, що її можна швидко вдягнути, швидко зняти. Складніша конструкція, але хлопці кажуть, що це, з кікімор те, що є на сьогоднішній день, найкраще».

Щоб допомогти волонтерам, звертайтеся на Штаб Самооборони на вулиці Грушевського, 1.

 

 

залишіть коментар