Автомобілі з газовим обладнанням реєструють без змін

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2016 о 19:03    430 переглядів

У регіональному сервісному центрі спростовують інформацію про зміни у перереєстрації транспортних засобів, після встановлення у них газового обладнання. Як зазначає Василь Барановський, усе залишається без змін.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Тернопільській області

«На сьогоднішній день на адресу регіонального сервісного центру ніяких нормативних документів, які би вносили зміни в перереєстрації транспортних засобів під час встановлення газобалонного обладнання на автомобілі, не надходило. Тому громадяни, які намагаються встановити газобалонне обладнання на транспортні засоби, для них процедура залишається без змін».

Встановлювати газове обладнання власноруч заборонено, це повинні робити кваліфіковані фахівці. А для перереєстрації власник автомобіля має мати із собою паспорт або документ, що його заміняє, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію транспорту.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Тернопільській області

«Для того, щоб встановити газобалонне обладнання на транспортний засіб громадянам необхідно звернутися в сервісний центр МВС в Тернопільській області, пройти огляд-експертизу транспортного засобу. Після чого, оплатити в касі квитанції за бланкову продукцію та надрукувати заяву на перереєстрацію транспортного засобу».

Процедуру перереєстрації необхідно зробити протягом 10 днів з дня встановлення обладнання. Якщо ж авто переобладнане з порушеннями норм і стандартів, то власник платитиме штраф.

 

залишіть коментар