Безробітних чоловіків запрошують на контрактну службу

Автор:     Опубліковано: 25 Липня 2016 о 19:20    870 переглядів

Збройним Силам України потрібні військовослужбовці. А тому в обласному військкоматі вкотре закликають йти на військову службу за контрактом. Вакансії є різноманітні: від командира гармати до водія, кухаря, зв’язківця.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Нагадаємо, що мінімальне грошове забезпечення йде від 7 тисяч 38 гривень. Наприклад, водій получає в районі 7200 грн., ну і так далі командир гармати, командир відділення відповідно 7500 і більше  – це ті, які взагалі не мають вислугів».

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир 44-ї окремої артилерійської бригади:

«Хотів би запросити молодь в першу чергу, людей, які зараз знаходяться без роботи, на військову службу за контрактом. Жінками ми вже укомплектувались, в нас немає жіночих посад, а що стосується чоловіків, то посад достатньо. Також, в першу чергу, потребуємо водіїв, в нас є зараз і ми доотримали ще новітнє озброєння, тому фактично люди сідають на нові машини,  в принципі, все зроблено для того, щоб люди працювали».

Також в обласному військкоматі наголошують,  навчання у вишах військового профілю – безкоштовне. Хоч вступна кампанія і завершується, зазначає Володимир Катинський, орієнтовно після 1 серпня проведуть додатковий відбір вступників.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Це в першу чергу Академія сухопутних військ з містом дислокації у Львові, спеціальностей дуже багато від управління діями механізованих, танкових, ракетних військ, підготовка артилерії, інженерних і т.д., в тому числі  і дерегування оркестрами, культурно-виховна і просвітницька робота, тобто діапазон дуже великий і я думаю, ті хто бажають, додатковий відбір буде по цим спеціальностям».

Також додатковий відбір проводитимуть Харківський університет повітряних сил, Житомирський військовий інститут імені Корольова та Одеська військова академія. З іншими вищими навчальними закладами України щодо додаткового набору абітурієнтів ще тривають перемовини, кажуть у військкоматі.

 

 

залишіть коментар