Двері для школи в Станиці Луганській відправили з Тернополя

Автор:     Опубліковано: 15 Липня 2016 о 19:14    687 переглядів

Майже чотири десятки дверей відправили з Тернополя для школи в Станиці Луганській. Через бойові дії, будівля зазнала чималих руйнувань. Навчальний заклад вдалося відремонтувати, однак була потреба у дверях. Надати таку допомогу вирішив тернопільський Червоних хрест.

ОЛЕКСАНДРА БРИГАДИР, голова ТОО Товариства Червоного Хреста України:

«Ми сьогодні відправляємо 38 міжкімнатних дверей в Станицю Луганську в 1 школу.  Для них це  вагомо на сьогоднішній день, та школа була дуже сильно пошкоджена, на сьогоднішній день вони її за рахунок спонсорів відремонтували і з великим нетерпінням вже чекають на наші двері, практично ціла школа буде забезпечена тими дверима».

Олександра Бригадир розповідає, наявних коштів вистачило на придбання дверей, але виникли питання з їхньою доставкою. Відстань чимала, тому без проблем не обійшлося. Оплатити доставку зголосилися представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради, голова міського осередку БПП «Солідарність»:

«Ми завжди долучаємось до таких різних заходів, ми відправляли, десь півроку тому, і парти, тобто ми таку діяльність постійно  ведемо і будемо продовжувати. Ми завжди закликаємо підприємців, меценатів, закликаємо десь наших колег всіх долучатись до таких акцій, проводити їх, тому що нам сьогодні важливо показати, що ми єдина країна».

До слова,  у школу в Станиці Луганській  тернопільський  Червоний хрест придбав дверей на 54 тисячі гривень.

залишіть коментар