Кореспонденти ІНТБ дізнались, де відпочивають влітку тернополяни

Автор:     Опубліковано: 19 Липня 2016 о 19:00    676 переглядів

Середина літа – найбільш активний час для відпочинку. Свої відпустки та канікули українці проводять по-різному. Хтось прихильник пасивного відпочинку, дехто, навпаки, робить все, аби лише не сидіти на місці. Наша Тетяна Ставінська вирішила дізнатися, як і де  відпочивають влітку тернополяни.

 Літо – гаряча пора відпусток. Дехто її проводить з розмахом, відпочиваючи на дорогих курортах. Дехто більш скромніше – проводить час на дачі чи у селі. Туристичні фірми підготували чимало пропозицій і готові відповідно до побажань та товщини гаманця,  запропонувати вам відпочинок на будь-який смак.

ВІКТОР ПАСЕНЧУК, директор туристичної фірми:

«Куди їдуть, їдуть в Туреччину, чому? Зразу в двох словах поясню, (перебивка) Туреччина скинула дико ціни.  По Болгарії переїзд 21 година, краще їхати власною машиною, тому що проблем з візами взагалі не виникає.  Відкрили нові напрямки Албанія.  Греція користувалась попитом, но зараз її дуже важко забронювати».

Відпочити  у двох закордоном можна і за 450 доларів, і за 8 тисяч. Питання у тому, що ви за ці гроші отримаєте. Віктор Пасенчук відзначає, цьогоріч серед тернополян є чимало охочих відвідати екзотичні острови: Мальдіви, Сейшели, а острів Занзібар у Танзанії – взагалі хіт сезону.

ВІКТОР ПАСЕНЧУК, директор туристичної фірми:

«Наведу фактор, Тернопіль, через нашу компанію, від’їздив круїзів більше чим весь Львів.  – Куди їдуть? – Середземне море, зазвичай 7 днів на великих лайнерах.  На літо відпочинок буде коштувати 2,5 тис., но треба доїхати, круїз з чим пов’язаний, з тим, що треба доїхати до порту назначення відправки круїзного лайнера, порт назначення це є Венеція, Савона, Генуя».

Щоб зекономити – треба полювати за акціями, розповідає Віктор Пасенчук. В не сезон, так відпочити можна за 700 доларів з особи. Тернополяни, яких ми зустріли, цьогоріч переважно відпочиватимуть в Україні. Кажуть, екзотичні курорти – їм, наразі, не по кишені.

п. ОЛЕГ:

«От внучок з своїми батьками – поїдуть. А от дідусь вже буде вдома відпочивати, гуси, качечки буде пасти в Кременці. – А взагалі, перевагу надаєте якому відпочинку? закордоном чи в Україні?- Звичайно в Україні, – Я закордоном! – Ну ти внучок, ти продвинутий в нас. А я все життя відпочивав в Тернополі і в Кременці, ну і звичайно в Одесу їздили на море, але в нас самий активний відпочинок – це вдома, це риболовля, це теніс, це на велосипеді кататися».

ОКСАНА:

«Завжди їздимо на море, щоліта. – Куди?  – Одеська область, місто Чорноморськ».

ВОЛОДИМИР:

«На природі, на став їздимо відпочивати на вихідних. Більше тягне до України. – А закордоном були де-небудь? -Нє, не були, може через то і більше тягне».

МАР’ЯНА:

«В Україні є багато місць, де можна відпочити, в Карпати, на приклад, Буковель-дуже гарно. – А закордоном були? -Ні, не були».

 АНДРІЙ:

«Плануєте  закордон їхати? – Ну в майбутньому, якщо будуть фінансові можливості, то думаю, що поїдемо».

 ЮРІЙ:

«Ну мабуть по фінансовому стані, то краще закордоном, на сьогоднішній день. – Чому? – Тому що там дешевше віддихати навіть ніж в Україні. – Де саме? Наведіть приклад. – Наприклад: Турція, Єгипет, такі що менш оплачувані країни. – Цього року вже відпочивали чи тільки плануєте?  Тільки плануєм, десь вересень, кінець серпня. 100% обираю закордон».

А от львів’яни Сергій та Олена вирішили у це літо відпочити по-максимуму, молоді люди обрали для себе відпочинок як в Україні, так і закордоном.

СЕРГІЙ та ОЛЕНА:

«В один місяць поїхати по Україні, по місцях, де нас ще не було, а в наступний місяць поїхати закордон.  Я хотіла б в Чорногорію. – А в Україні, де саме?  А в Україні ми були вже в Кам’янці-Подільську, хотіли б ще на водоспад тут в Тернопільські області, ну якщо не цього разу, то наступного».

Отже, як проводити відпустку кожен обирає по-своєму. Гарно відпочити можна як в Україні, так і за кордоном. Головне – з якими емоціями та враженнями ви повернетеся у трудові будні.

 

залишіть коментар