Мешканці багатоповерхівки у Тернополі страждають від нашестя бліх

Автор:     Опубліковано: 26 Липня 2016 о 19:30    1 211 переглядів

В багатоквартирному будинку на вулиці Максима Кривоноса, 1, завелися блохи. І якщо раніше вони множилися у підвалі, то тепер почали «перебиратися» у квартири.  Таке «сусідство» завдає чимало клопоту, скаржаться мешканці.  Куди звертатися людям і хто має вирішувати проблему – дізнавалася  наша Мар’яна Феник.

 п. БОГДАНА, мешканка будинку на вул. М. Кривоноса, 1

«Кусали, що я слухайте… То сильно кусає. Ну от бачиш: все чорне. Во – блохи. Всьо чорне, а кусають страшне. Треба, бо там же ж треба щось робити: і банки, і винести, і зайти, і там я собі позамітала в середині, гарно, чисто, там блохи страшне. І вздовж тут від сходів і туди всюди».

Пані Богдана мешкає у будинку на вулиці Максима Кривоноса, 1. Каже, у їхньому підвалі – завелися блохи. Відтоді зайти у  це приміщення – справжнє випробування. Більше того, паразити почали «перебиратися» у квартири.

 п. ГАЛИНА, мешканка будинку на вул. М. Кривоноса, 1

«Як йду в підвал, то я мушу кропитися дихлофосом, бо приношу до хати ту біду, ви знаєте. Діти покусані, всьо покусано, покусане всьо».

 п. НАТАЛІЯ, мешканка будинку на вул. М. Кривоноса, 1

«Коти в нас тут дуже часто, нам вже їх почали підкидати і вони тут розмножуються. Є двоє людей, які доглядають за ними, так можна сказати. Але, справа у тому, що у нас дуже в підвалі блохи, такі, що перейти неможливо. – А щось робили? Кудись зверталися? – Санстанція приїжджала два рази, вже кропили і воно нічого не дає, тому що коти розмножуються».

До свого обслуговуючого підприємства зверталися вже кілька разів, там їх запевняють, всі необхідні заходи аби знищити комах проведуть, однак, скаржаться мешканці багатоповерхівки, таку обіцянку вони чують вже більше місяця.

п. БОГДАНА, мешканка будинку на вул. М. Кривоноса, 1

«Поки я могла, то я за свої гроші купляла. Я кожен рік кроплю, в підвалі, того року ми не маємо грошей, двоє пенсіонерів, платимо за всьо. – А що вам кажуть? Чого не кроплять? – Будуть, будуть робити. Я вже в міську раду дзвонила: «Ми передамо на ЖЕК», і нема нікого».

У міському управлінні ЖКГ кажуть, обслуговуючі підприємства заходи дезінсекції повинні проводити планово, але якщо виникає потреба, мають робити це і за зверненням мешканців.

ОЛЕКСАНДР ЧУРІЛОВ, головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ

«Оскільки будинок перебуває на балансі експлуатуючого підприємства, в даному випадку ЖЕК №13 ЖБК, вказаному підприємству було надано доручення звернутися у КП «Профдезінфекція», тобто спеціалізовану організацію для проведення робіт з дезінсекції, тобто боротьби з комахами. Такі роботи експлуатуючими підприємствами передбаченні примірним переліком послуг з надання житлово-комунальних послуг. І проводяться в міру потреб».

У житлово-комунальному управлінні також кажуть, така проблема у місті є непоодинокою.

 ОЛЕКСАНДР ЧУРІЛОВ, головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ

«Причиною появи цих бліх – це розведення мешканцями будинку дворових котів, які є перенощиками цих самих бліх».

У телефонній розмові головний інженер ЖЕКу, який обслуговує будинок на Кривоноса,1, запевнив кореспондентів ІНТБ – у вівторок, 26 липня, вони провели дезінсекцію у підвальних приміщенях.

  • Старий Ринок, 1 та сама ситуація, ЖКХ Східний Масив. Обкусана дитина на 2 поверсі! І зайти у підвал не реально. І та сама ситуація на СТарий Ринок 3.

залишіть коментар