На Тернопільщині затримали групу квартирних злодіїв

Автор:     Опубліковано: 12 Липня 2016 о 19:36    575 переглядів

 

На Тернопільщині двоє чоловіків та жінка обкрадали помешкання людей. Кожен зі зловмисників під час пограбування мав своє завдання, розповідають правоохоронці. 31-річна тернополянка вивідувала інформацію про господарів, їхні статки, дізнавалася коли останніх не буде вдома. Один з чоловіків дбав про «безпечне» перебування в чужій домівці свого спільника, раніше судимого за вбивство, 47-річного мешканця Тернополя, який уже безпосередньо обкрадав оселі.

МИХАЙЛО ШМИГЛИК, начальник відділу управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області

«Затримані особи, пересвідчившись в тому, що в дома нікого немає, а саме простукавши в двері квартири або подзвонивши, виходили до вікон, де за допомогою спеціальних предметів: це може бути викрутка, фомка, віджимали металопластик».

Підозрювані переважно вибирали квартири на першому поверсі та приватні будинки. Перевагу крадії надавали цінним невеликим речам і грошам. Приміром з однієї квартири винесли 5000 доларів США, більше тисячі євро, 35000 гривень та близько 20-ти золотих виробів. З приватного будинку у Збаражі, окрім валюти та ювелірних прикрас, поцупили ще й золоті злитки, монети, ноутбук, срібний посуд. Частину цінностей здавали у ломбарди, решту возили на ринки східних областей.

 ОЛЬГА, потерпіла

«Приїхавши додому я не могла відчинити двері. Двері були замкнені, я їх відчинила своїм ключем, але не могла відчинити так, як вони були закриті з середини. Чоловік, як ми приїхали побіг в магазин, я йому передзвонила він прийшов і вже пішов через балкон, вікно було відчинене, він заліз і вже тоді зсередини відчинив двері. Побачили, що там сталося: погром, все перевернуте, перекинене. Тяжко згадати».

За оперативними даними, перше пограбування злочинна група здійснила цьогоріч, на Великодні свята. За цей період жертвами злодіїв стали троє мешканців Тернополя та родина зі Збаража. До слова, усі потерпілі були знайомі зі «спостерігачкою». Їх затримали при спробі п’ятої крадіжки.

 МИХАЙЛО ШМИГЛИК, начальник відділу управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області

«На сьогоднішній день розкрито 5 фактів крадіжок з помешкання. Одна особа знаходиться під домашнім арештом. Інші на особистому зобов’язанні».

 МИХАЙЛО ЦВЯХ, т.в.о. начальника кримінальної поліції Збаразького відділення поліції

«Підозрюваним загрожує покарання за статтею 185 ч. 3 Кримінального кодексу України, терміном до 6 років позбавлення волі».

Правоохоронці перевіряють зловмисників на причетність до вчинення інших протиправних діянь, а також з’ясовують, чи були у них спільники. До слова, з трьох осіб, лише жінка не має судимості.

залишіть коментар