На відпочинок до Польщі поїхали діти учасників АТО

Автор:     Опубліковано: 5 Липня 2016 о 19:09    626 переглядів

45 дітей учасників АТО з Тернопільщини вирушили на відпочинок до Польщі. У Мазовецькому воєводстві вони проведуть два тижні. Програма поїздки досить насичена. Вона дозволить відпочити і морально, і фізично. До того ж, це чудова нагода розповісти про нашу країну, представити її культуру і традиції польським друзям.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми в надійні руки передаємо наших дітей  і, щоб ви розуміли, для нас це вже не перша поїздка і, більше того, в минулому році ми вже відправили  більше 200 дітей і в цьому році це вже буде друга група – 45 дітей.  Будемо продовжувати, найважливіше, що піклування про дітей учасників антитерористичної операції, загиблих Героїв, і, я сподіваюся, що дітки, ви маєте бути гордими за своїх батьків. Ви їдете  через те, що ваш тато, брат або родич захищали нашу державу».

До слова, у червні така ж кількість тернопільських дітей вже відвідали Хорватію. Ці поїздки безкоштовні. Витрати на дорогу – з обласного бюджету, фінансові затрати на перебування дітей за кордоном беруть на себе іноземні партнери. Супроводжують малих відпочивальників п’ятеро дорослих – це вчителі та медик.

ВОЛОДИМИР, с. Мишковичі:

«Очікую дуже інтересних подій і багато веселощів».

ВІКТОРІЯ, с. Лозівка:

«Їхати десь, то їхала, але так далеко ще – ніде. Я люблю мандрувати і думаю, що від цієї подорожі я отримаю дуже великих захоплень, дуже багато чого цікавого».

Такі проекти на Тернопільщині втілюватимуть і надалі. Зараз  налагоджують контакти з іншими країнами. Окрім Польщі, ще із Литвою та Грузією.

 

залишіть коментар