Одна із громад на Тернопільщині отримає 8,5 мільйонів субвенції

Автор:     Опубліковано: 7 Липня 2016 о 19:04    579 переглядів

 

8,5 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету цьогоріч отримає Золотниківська об’єднана громада, що на Теребовлянщині. Це одна із найбільших громад в області, із населенням понад вісім тисяч людей. До неї входить 21 населений пункт. Одержані кошти, у першу чергу, планують спрямувати на покращення якості питної води.

ДАНИЛО БУГАЙ, голова Золотниківської об`єднаної територіальної  громади

«Ми включили такі села, як Підруда, Маловоди, Багатківці, Кутузів, Рутка в ці проекти. Ну залишається, єдине що, щоб тільки нам Київ дав добро».

Також заміни потребує частина даху у Золотниківській школі, на ці роботи виділять 2 мільйони. Ще частину коштів направлять на ремонт дитсадків.

ДАНИЛО БУГАЙ, голова Золотниківської об`єднаної територіальної  громади

«Хочемо направити на дитячі садочки села Соснів, Вишнівчик. Бо діточок збільшується і, відповідно, розширювати групи треба. І саме приміщення повинне бути охайне».

СТЕПАН БАРНА, голова облдержадміністрації

«Ефективність роботи команди Золотниківської громади хотів би відзначити – вона достатньо висока. Перевиконання бюджету складає 180%  і це дає можливість про наповнення бюджету за рахунок місцевих коштів. Тому, я думаю, що ця громада має достатньо серйозні перспективи».

залишіть коментар