Податківці розповіли про свою роботу у першому півріччі 2016-го

Автор:     Опубліковано: 21 Липня 2016 о 19:52    337 переглядів

Скорочення штату у податковій міліції майже у 2 рази на результати роботи не вплинуло, запевняють в  обласному управлінні фіскальної служби.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Вручено повідомлення про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень 14-ти особам. Минулого року – це було 11. До суду направлено 10 кримінальних проваджень – на рівні минулого року. Тобто, ви бачите, що при зменшенні кількості реєстрацій кримінальних проваджень в Єдиний реєстр досудових розслідувань ми майже на рівні оголошуєм підозри і скеровуєм кримінальні провадження з обвинувальним актом до суду».

За фактами умисного відхилення від сплати податків – розпочали 10 кримінальних проваджень – це майже втричі менше, ніж минулого року, проте це свідчить про позитивні зміни для бізнесу, запевняє Віталій Дума.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Зменшення кількості розпочатих кримінальних проваджень підтверджує, сказані мною слова, про зменшення тиску на бізнес. Тобто, в нас є конкретні питання – тоді ми тільки відпрацьовуємо ті чи інші суб’єкти господарювання. Також в ході досудового розслідування з метою забезпечення відшкодування завданих збитків, накладено арешт на майно в сумі 20 млн гривень, що майже у 7 разів більше, ніж минулого року».

Цього року вперше за період існування податкової міліції Тернопільщини завершили розслідування та направили до суду кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи. Правопорушники створили «конвертаційний» центр, з допомогою якого підприємства ухилялись від сплати податків.

ОЛЕГ БУЦЬ, начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Це наше підприємство користувалося послугами «конвертаційного» центру. Для чого створюється «конвертаційний» центр? Для того, щоби надавати реально діючим підприємствам документи на прогосподарські операції, яких фактично не відбувалося. На підставі цих документів підприємство собі формує витрати, податковий кредит з ПДВ, щоб не сплачувати ці податки і перекидає, створюється видимість оплати, перераховується з рахунку реально діючого на рахунок фіктивного підприємства, ці кошти потім знімаються готівкою і готівка повертається на реально діючі підприємства».

У ході всеукраїнських операцій «Рубіж-2016» та «Акциз-2016» виявили також чимало порушень та завданих збитків у нашій області. До прикладу, у ході операції «Рубіж» при  митних оглядах вилучили предметів митних порушень  більше, як на мільйон гривень. А операція «Акциз»  припинила діяльність 3-х підпільних цехів та конфіскувала підакцизної продукції на майже 7,5 мільйони гривень.

 

залишіть коментар