Працівників торгівлі привітали з професійним святом

Автор:     Опубліковано: 28 Липня 2016 о 19:05    855 переглядів

В останню неділю липня працівники торгівлі України відзначатимуть професійне свято. З цієї нагоди  у міській раді сьогодні привітали представників цієї сфери.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні торгівля є головним наповнювачем бюджету міста Тернополя, сьогодні ви, незважаючи на те, що є економічна криза і зберігаєте робочі місця, і даєте людям роботу, і зарплату, і забезпечуєте необхідні соціальні пакети наших мешканців, хоча напевно тяжко зберегти в такі часи і нормальну ціну, і нормальну якість товару, і не розігнати людей, зберегти робочі місця. Магазини, ринки, торгові заклади стають з кожним роком все ошатніші, все охайніші, все ж таки ви бачите приклади, як це робиться з Європі і дуже добре, що ви робите таке саме у нашому місті».

В’ячеслав ВівчАр працює в сфері торгівлі більше 50 років. За цей час, зізнається чоловік, було чимало труднощів, проте зараз може відзначити лише плюси своєї професії. Каже, найбільша нагорода для нього – це вдячний покупець.

 В’ЯЧЕСЛАВ ВІВЧАР, нагороджений працівник торгівлі:

«Хочу висловити таку загальну переконливість, що ми в дальнійшому будемо працювати для того, щоб задовольняти попит, потреби як горожан, так і гостей міста».

Цього ж обіцяє дотримуватись і працівниця продуктового магазину Валентина Матвіїшин. Жінка каже, нагорода – це стимул працювати краще і продуктивніше, аби покупці завжди були задоволені.

ВАЛЕНТИНА МАТВІЇШИН, нагороджена працівниця торгівлі:

«Приємно приносити задоволення людям, якісь поради давати,  будемо старатися постійно бути на висоті».

Телеканал ІНТБ приєднується до вітань та бажає усім працівникам  торгівлі сили, витримки і професіоналізму.

 

залишіть коментар