Ремонти у тернопільських дитсадках у розпалі

Автор:     Опубліковано: 5 Липня 2016 о 19:08    881 переглядів

У тернопільському дошкільному закладі №26, що на вулиці Лесі Українки, нещодавно завершили ремонтні роботи. Тут відремонтували територію закладу і під’їзні шляхи до нього. Окрім того, у самому дитсадку замінили усі вікна.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«У цьому садочку повністю закінчені роботи по заміні всіх вікон на сучасні енергозаощаджуючі вікна. Частину коштів, це близько 100 тисяч гривень, було виділено з міського бюджету. Частину коштів, це на 50 тисяч, дала компанія «Perfect», виробник вікон, за що ми дуже вдячні, за таке соціальне партнерство. І, завдяки цьому, ми змогли завершити повністю роботи по заміні вікон.

ОЛЕКСАНДР БАРАНОВ, представник компанії із виробництва вікон

«Ми виділили на місто, тобто, на соціальні проекти, 50 тисяч гривень. З ініціативи міської ради, ці кошти були спрямовані на благоустрій, і саме на скління вікон для 26-го садочку міста Тернополя».

Лариса Патряк – завідувач дитсадка зазначає, це не єдині цьогорічні оновлення у їхньому закладі.

ЛАРИСА ПАТРЯК, завідувач Тернопільського дошкільного навчального закладу №26

«Батьки також дуже вдячні, вдячні і усі працівники нашого закладу, тому що в нас ще така от була потреба щодо встановлення вікон. Естетичний вигляд нашого закладу надає ще й бруківка у центрі нашого закладу. І частина асфальтного покриття, у тому числі і доріжки на ігрових майданчиках».

Також у цьому ж садочку до першого вересня планують відкрити ще одну групу для трирічних діток. А загалом цьогоріч у Тернополі запрацює шість додаткових груп для дошкільнят. І це не враховуючи нового садочку на вулиці Юності, 9.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Мікрорайоні «Центр», це у 38-му садочку буде відкрита група, в мікрорайоні «БАМ» в 9-му садочку, на «Дружбі» в 13-му садочку і, відповідно, новий заклад на Юності, 9, і на «Новому світі» буде відкрито ще додатково три групи».

Цього літа практично у кожному дитсадку проведуть ремонтні роботи, додає Ольга Похиляк. У більшості – цьогорічною програмою благоустрою дошкільних закладів – передбачено ремонт асфальтного покриття на подвір’ях садочків.

 ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Міською радою були виділені додаткові кошти з розрахунку 100 гривень на дитину і у дошкільних закладах, і в загальноосвітніх. І, власне, це велика допомога нам, освітянам, тому керівники закладів мають змогу зараз використати кошти на ремонтні роботи».

 

залишіть коментар