Східна культура полонила тернопільських пластунів

Автор:     Опубліковано: 27 Липня 2016 о 19:20    775 переглядів

Пластовий табір «Світанкові віхи», вже традиційно організували на Тернопіллі. Цьогоріч два тижні діти жили у таборі за східними традиціями, адже організатори вирішили присвятити його Японії. В один з днів пластуни запросили інструкторів вишколу «Захисти  свій дім». Юні вихованці табору пізнавали ази східної культури, знайомилися з її традиціями та звичаями.

ПАВЛО МУДРИЙ, комендант табору:

«Це є пластовий табір, тобто він відбувається по пластових канонах, але ми думаєм, що розказувати таке спеціалізоване, називаємо всі один-одного тільки по японських іменах, придумуємо якусь систему заохочення дітей японську, щоб вони хотіли вживатися в ту роль, проводимо ігри по японській тематиці, ватри, все –  просто повна стилізація».

Під керівництвом досвідчених тренерів, діти вчилися контролювати свої емоції та довіряти один-одному. Також в рамках вишколу «Захисти свій дім», вони знайомилися  з техніками ножових боїв, боїв вогняними палицями та пізнавали правила поводження з вогнепальною зброєю.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, інструктор вишколу «Захисти свій дім»:

«Тут ми навчаємо всіляких цікавих речей маленьких пластунів, ми проводимо заняття з психологічної підготовки, ми проводимо заняття з основ вогневої підготовки, ножового бою, ми бились трошки на японських класичних мечах, всілякі такі цікавинки дітям робили».

Японську тему для табору обрали не випадково, адже за словами Миколи Більчука, між японцями і українцями є чимало  спільного.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, інструктор вишколу «Захисти свій дім»:

«Японці для мене це взірець любові до праці, любові до Батьківщини, до свого імператора. Цих діток, що я тут бачу, вони люблять працювати, хочуть працювати, вони люблять свою Батьківщину, вони люблять своїх батьків, вони люблять своє оточення, тому паралелей дуже багато напрошується».

Завершився  насичений день в японському стилі  звукотерапією та чайною церемонією.

 

залишіть коментар