Тернопільські патрульні взяли участь у спортивному святі для дітей

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2016 о 19:10    620 переглядів

У Тернополі вже традиційно відбуваються зустрічі поліцейських з дітьми. Малеча вже мала можливість ознайомитись зі специфікою роботи патрульних, оглянути їхню амуніцію та навіть посидіти у поліцейському автомобілі. Такі екскурсії, розповідає співорганізатор  літньої дитячої школи Лілія Проць, з поміж іншого, дають можливість показати малечі, що професія поліцейського – престижна.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, співорганізатор літньої дитячої школи:

«Для дітей бути поліцейським – це щось таке велике і для них це захист, тому ми сьогодні хочемо показати, що бути поліцейським – це дійсно треба багато читати, треба багато знати, але в той же час треба бути фізично-сильним, морально, духом бути таким. От і ми сьогодні поділили їх трошки на команди, добавили їм членів з поліції, вони собі самі вибрали капітанами їх і трошки позмагаються».

Діти брали активну участь у різноманітних спортивних естафетах. Разом із поліцейськими вони демонстрували свою відмінну фізпідготовку. Вихованець літньої школи Денис розповідає, сучасні поліцейські є для нього прикладом для наслідування. А тому, коли виросте, хотів би бути таким же ж сильним і мужнім,  як вони.

ДЕНИС, учасник спортивної естафети:

«- Хотів би бути таким, як поліцейські? Так. –Чому? Хотів би захищати нашу землю, нашу країну, місто. – Хто для тебе поліцейський? – Це мій захисник».

ЮЛІЯ ВОДЯНА, інспектор управління патрульної поліції м. Тернопіль:

«Дітки розвиваються, їм цікаво, вони знаходять спільну мову з іншими дітьми, розвиваються, я вважаю, що це дуже корисно, треба заохочувати більше дітей ось так займатися, тим більше, що є люди, які хочуть це організовувати. Це дуже добре».

До слова, закінчили спортивний день з поліцейськими – футбольним матчем.

 

залишіть коментар