Тернопільські ветерани закликають вірян не долучатися до хресної ходи «за русский мир»

Автор:     Опубліковано: 26 Липня 2016 о 19:00    745 переглядів

Представники «Спілки офіцерів України» та «Всеукраїнського об’єднання ветеранів» переконані, Всеукраїнський хресний хід, який ініціювала Українська православна церква Московського Патріархату – це не лише релігійний захід.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, голова Тернопільської обласної організації ВГО «Спілка офіцерів України»:

«Проти нас діють дуже потужні пропагандистські машини, іде війна. Це війна духовна, економічна, інформаційна, прихований геноцид. Треба називати речі своїми іменами».

ПАВЛО СЛИВКА, голова Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів»:

«Якщо 20% жителів країни в духовному сенсі підпорядковані церкві, центр якої знаходиться в іншій країні – вони не можуть побудувати повноцінної Держави. Ми бачимо маніпуляції – тут вже не релігія, тут політика».

На думку ветеранів та громадських активістів, ця хода може стати причиною конфлікту і вони просять тернополян не долучатися до її завершального етапу, який має відбутися в Києві, 28-го липня.

ВАСИЛЬ ФІЯЛКА, заступник голови Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів»:

«Приватні особи спеціально відслідковують траси, на трасах з’являються машини з невідомими людьми спортивної статури, завантажені. Це робиться ФСБшна пропаганда і Москва хоче зробити нам провокації. Тут є попівське кодло, яке поведе тернопільських людей. То мали ЗМІ попередити, що вони є злочинці, вони грають на руку агресора».

БОГДАН ГОРОДЕЦЬКИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Вони того не розуміють, їм треба розказувати – що ви йдете проти своїх братів і можете зробити такий клімат, що може бути якесь нещастя. Вони можуть наразити на небезпеку самі себе і оточуючих. Як станеться, не дай Боже, яке-небудь нещастя, що принесе нам «рускій мір», то ми маємо ставати на захист наших вулиць, домівок і Батьківщини».

 

залишіть коментар