Тернопільський поет і художник представив свою фотовиставку

Автор:     Опубліковано: 27 Липня 2016 о 19:05    861 переглядів

В обласному художньому музеї відкрили виставку фотографій тернопільського поета і художника Анатолія Заблуди. Свої авторські світлини на загал  він представив вперше, адже захопився фотографією лише 2 роки тому. Побували на фотовиставці і наші кореспонденти.

Автор виставки тернопільський  живописець, філософ, поет, а віднедавна і фотограф Анатолій Заблуда розповідає, у кожну свою світлину вкладає поезію та старається вбачати у, на перший погляд, буденних речах – щось незвичайне. Цього разу припав до творчої душі митця – парк «Топільче».

АНАТОЛІЙ ЗАБЛУДА, автор виставки:

«Я не вибирав нічого, я просто вийшов, якраз випав перший сніг і я пройшовся по кругу парку «Топільче». Природа жива плюс люди, спілкування, а якщо це стосується парку «Топільче» – дітки, мами».

Усе це надає автору натхнення, яке він почав переносити і на свої фотографії. На виставці представив близько трьох десятків світлин, де окрім зимових, відображені і весняні пейзажі. Кожна фотографія має поетичний авторський підпис.

ІГОР ДУДА, директор Тернопільського обласного художнього музею:

«Художник є художник. Він завжди бачить трошки глибше і виразніше, більш вразливо бачить навколишній світ ніж звичайна, буденна людина і це його спонукало до того, що він замість олівця, замість пензля, та взяв фотоапарат в руки і пішов по нашому гідропарку і побачив такі куточки парку – поетичні».

НАДІЯ КАЧУРОВСЬКА, відвідувачка виставки:

«Він підмічає кожний промінчик (перебивка), якусь кожну хвильку і ще й плюс до того з гумором її опише потім.  От дивіться ось ці голуби навіть «Мій голубе! Я від тебе пішла. Ти не для мене. Іншого знайшла».

На цьому автор планує не зупинятись, та  вже найближчим часом збирається презентувати наступну фотовиставку, присвятить її тернопільській малечі.

 

залишіть коментар