Тернополяни,  засуджені за державну зраду, опротестовують рішення суду

Автор:     Опубліковано: 13 Липня 2016 о 18:50    829 переглядів

 

Співробітники СБУ два роки тому затримали двох братів за звинуваченням у сепаратизмі та тероризмі. Тернопільський міськрайонний суд визнав їх винними і засудив до 14-ти і 15-ти років ув’язнення. Чоловіки подали апеляцію. Сьогодні під стіни суду, де мали розглядати справу, прийшли активісти.

Двох тернополян, обвинувачених у державній зраді та сприянні тероризму, суд першої інстанції визнав винними та засудив до 14-ти і 15-ти років позбавлення волі. Оскільки брати з вироком не згідні, справа на розгляді у Тернопільському апеляційному суді. Натомість активісти, які прийшли на засідання, обіцяють не допустити затягування справи.

 ІВАН КОВАЛИК, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Ці люди, які сьогодні сиділи, які подали апеляцію, це є справді завербовані російськими спецслужбами терористи, які вели цілеспрямовану роботу на території нашої області для того, щоб набирати, вербувати людей, які би могли воювати в лавах військ ДНР і ЛНР. І в них є дійсно конкретні люди, які були завербовані, яких вони переправляли на територію Білорусі і пізніше вже у вишкільні табори у Ростові-на-Дону».

Захист вимагає відправити справу на дорозслідування або ж зняти обвинувачення взагалі.

ІВАН КОВАЛИК, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Ми хочемо і ми саме тому і ходимо на цей суд, і вимагаємо, щоб те рішення, яке було прийняте у міськрайонному суді залишилося в силі. Фактично це є наша позиція і з цими вимогами ми будемо ходити сюди на судові засідання. Ми повинні зрозуміти, що сьогодні в Україні діє «Закон Савченко», де в СІЗО фактично в них 1 день рахується за 2. Тобто цих 14-15 років можуть насправді дуже швидко пролетіти».

Судове засідання цього разу не відбулося. Його перенесли на 27 липня.

 

залишіть коментар