Цього року в Тернополі відремонтують 15 об’єктів благоустрою

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2016 о 19:01    309 переглядів

15 об’єктів благоустрою запланували відремонтувати цьогоріч в управлінні житлово-комунального господарства міста.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заст. начальника міського управління ЖКГ:

«Завершені зараз в даний час об’єкти – це пішохідна доріжка від Київської до Лепкого, це є пішохідна доріжка поблизу торгового центру «Молодіжний» по вулиці 15-го квітня, це є капітальний ремонт проводили скверу Валова-Руська. І також завершена пішохідна доріжка з облаштуванням дитячого майданчику, поблизу церкви св. Йосафата, на вулиці Лучаківського».

Також цього року ремонтують бульвари Симона Петлюри та Просвіти і пішохідну доріжку в парку Топільче.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заст. начальника міського управління ЖКГ:

«Розпочато ремонт доріжки в парку Топільче. Це від центральної доріжки, яка веде від «Родини» до вулиці Карпенка і до центральної доріжки, на якій розташовані фонтани. В минулому році ми робили реконструкцію 3-х мостиків, встановлювали вуличне освітлення алеї, а в цьому році заплановано завершити цю доріжку і завершити покриття бруківкою».

Щодо зовнішнього освітлення в місті, то заплановано провести капітальний ремонт на 29-ти вулицях. На даний час роботи вже виконали на 20-тьох об’єктах. Також продовжують встановлювати додаткове освітлення на пішохідних переходах.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заст. начальника міського управління ЖКГ:

«На цей рік передбачається провести додаткове освітлення на 32-х об’єктах. На даний час виконано роботи вже на 16-ти пішохідних переходах».

Більшість ремонтних робіт планують завершити до Дня міста.

залишіть коментар