Цієї неділі ФК «Тернопіль» розпочинає змагання у Першій лізі

Автор:     Опубліковано: 22 Липня 2016 о 19:00    685 переглядів

Цієї неділі стартують змагання України серед команд Першої ліги. У сезоні 2016/17 представлено 18 команд, а це на дві більше, аніж минулого чемпіонату. Серед них і ФК «Тернопіль», який протягом двох місяці «висів на волосині» між Першою і Другою лігами. Цього разу муніципалам фортуна посміхнулась. Однак тепер, запевняє новопризначений головний тренер Іван Марущак, вони не «пастимуть задніх».

 ІВАН МАРУЩАК, президент і головний тренер ФК «Тернопіль»

«По бюджету ми в серединці, по бюджету, а по задачах – в нас стоїть задача бути не нижче 7-го місця. В нас є концепція розвитку на три роки. Перший рік було зберегти зараз команду в Першій лізі. Цього сезону задача – це дійсно створити хорошу команду, перед якою на наступний рік буде поставлена чітка задача – Премєр-ліга».

Новий тренер – це далеко не єдині зміни у футбольному клубі. Його доукомплектували й новими футболістами, наразі у заявці команди 20 осіб.

ІВАН МАРУЩАК, президент і головний тренер ФК «Тернопіль»

«Останній збір, тут якраз у Тернополі, це вже те, що вже стало фактом і підписанням контрактів з футболістами, і на даному етапі, я так бачу, на 85% команда укомплектована і готова до початку сезону».

Також Іван Марущак розповів і про зміни у тренерському штабі.

 ІВАН МАРУЩАК, президент і головний тренер ФК «Тернопіль»

«Зараз допомагає тренер по воротарях, дуже досвідчений, велика практика роботи у Премєр-лізі – це Колесов Олег Анатолійович. По другому помічнику, всіх передивився, які у області, можу сказати, що на даному рівні те, щоби під ФК «Тернопіль» – не бачу».

Новим воротарем тернополян став 32-річний уродженець міста Маріуполь, Донецької області, який раніше виступав за різні українські команди. Останнім клубом Олександра Чурілова був маріупольський «Іллічівець».

 ІВАН МАРУЩАК, президент і головний тренер ФК «Тернопіль»

«Саша Чурілов, коли я ще працював у Першій лізі там у Криму, так сталося, що він і у «Фініксі», і в «Ілічівці», і всі рівні Прем’єр-ліги дуже багато пройшов. Я шукав досвідченого воротаря, дуже важливо було, це команда стає на десь, скажу вам чесно, на 15-20% впевненіше грати, коли відчуває, що воротар досвідчений, керує, живе ігрою».

 ОЛЕКСАНДР ЧУРІЛОВ, воротар ФК «Тернопіль»

«Все ждем с нетерпением старта чемпионата, чтоб закрепить ту роботу, которою мы проделали на зборах. Это робота насамом деле очень большая была со стороны тренерского штаба. Ту роботу, которою ми делаем, которою все не видят, только мы знаем, чтоб вылилась на игровое поле. Ждем с нетерпением первой выездной игры, домашней, чтоб пришли полный стадион, подержал нас».

ФК «Тернопіль» також підписав трудову угоду з місцевим футболістом – Ігорем Вонсом.

ІВАН МАРУЩАК, президент і головний тренер ФК «Тернопіль»

 «В мене була дуже конструктивна зустріч з вихованцем тернопільського футболу – Ігор Вонс. З його досвідом і з його дійсно, вибачте, таке слово скажу, мозковим центром, він дуже потрібний у центрі поля, дуже досвідчений, це дуже важливо, що він наш місцевий».

 ІГОР ВОНС, півзахисник ФК «Тернопіль»

«Ви всі розумієте, що за день, за місяць команда не будується, але ми якось помаленьку там перебудовуємося, робимо якісь внесення і ігровий процес і так дальше. Я думаю, ми будемо добиватися позитивних результатів, як індивідуальних, так і для команди».

Окрім того змінюють муніципали і форму, тепер їхній основний колір – фіолетовий. Новий дизайн одягу представлять під час домашньої гри із чернівецькою «Буковиною», 30 липня. А розпочне футбольний сезон ФК «Тернопіль» вже цієї неділі, 24 липня, у Харкові матчем проти місцевого «Геліоса».

 

залишіть коментар