У тернопільському парку збудують тенісні корти

Автор:     Опубліковано: 19 Липня 2016 о 18:31    283 переглядів

 

Минулого року провели конкурс інвесторів для спорудження тенісних кортів у місті. Фірма-переможець повинна, згідно із умовами угоди, облаштувати у парку Національного відродження три корти. Однак роботи не розпочинали, бо було кілька суперечливих моментів.

 ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник міського управління стратегічного розвитку міста

«По Закону у парку заборонено збудувати будівлі капітального значення. І тому була створена спеціальна комісія, яка звернулася до містобудівної ради, до архітекторів і управління архітектури, і містобудування міської ради з проханням дати роз’яснювальну роботу по цьому питанню і сказати можна чи не можна. Містобудівна рада сказала, що згідно генеральному плану міста, згідно всіх документів, об’єкти спортивно-рекреаційного призначення можна будувати».

Вже невдовзі у парку Національного відродження розпочнуть роботи зі спорудження тенісних кортів. Трійка новозбудованих спортмайданчиків відрізнятиметься від інших тернопільських тим, що вони будуть критими.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник міського управління стратегічного розвитку міста

«Це буде такий об’єкт, який буде цілорічного користування і він буде одним із спортивних принад міста, і туристичних принад міста, і для відпочинку тернополян, звичайно, що він відіграватиме значну і позитивну роль».

До слова, переможець конкурсу частково вже виконав свої інвестиційні зобов’язання, розповідає Юрій Дейнека. Фірма облаштувала, неподалік місця, де мають бути корти, футбольне поле зі штучним покриттям, яке обійшлося в понад мільйон гривень.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник міського управління стратегічного розвитку міста

«Згідно угоди він повинен зробити облаштування даних кортів. Частина годин буде передбачена для безкоштовного користування для тернополян, особливо це стосується дітей, молоді, спортсменів. Повинні бути облаштовані обов’язково санвузли, душові кабінки, тобто все, що необхідно для активного і нормального заняття спортом. І окрім цього буде облаштовано зовнішню територію, тобто дороги».

Спорудження даних об’єктів обійдеться в більш ніж шість мільйонів гривень.

залишіть коментар