У Тернопільському ставі втопилася жінка

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2016 о 19:10    886 переглядів

 

На тернопільському неофіційному пляжі, відомому, як «Циганка», вчора, 28 липня, втопилася жінка. За словами рятувальників, тернополянка запливла далеко від берега, за буйки, що могло й стати причиною утоплення.

СЕРГІЙ МАНЗІЙ, заступник начальника першого державного пожежно-рятувального загону управління ДСНСУ у області

« В 19-тій годині 42 хвилини, до нас поступив виклик, що на Тернопільському ставі в районі, так званого, пляжу «Циганка» біля вишки топиться людина. По прибутті на місце виклику було встановлено, що на відстані близько 15-ти метрів жінка пішла під воду. По моменту прибуття люди, які відпочивали на пляжі її підняли з води, транспортували до берега, наші рятувальники її прийняли і витягнули на берег».

Паралельно із рятувальниками на місце події приїхала і бригада швидкої допомоги. Медики кажуть, шансів врятувати жінку практично не було, адже вона пробула під водою більше 15-ти хвилин.

НАТАЛІЯ ФЕЩИН, лікар «Центру швидкої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

«За хвилину до нашого приїзду приїхала бригада МЧС, яка вже розпочала надавати невідкладну допомогу, тобто почала робити штучний масаж серця. Оглянувши потерпілу було виявлено ознаки біологічної смерті. І констатовано біологічну смерть, яка наступила від утоплення у прісні воді».

У соціальних мережах з’явилося чимало коментарів про те, що: дівчину не врятували, через заблоковані під’їзди до «Циганки», тому рятувальники і швидка не могли дістатися місця події. Нагадаємо, поряд знаходиться кафе і проводять реконструкцію набережної.

НАТАЛІЯ ФЕЩМН, лікар «Центру швидкої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

«Безумовно, що швидка не могла доїхати, тому що є дорога, а від дороги є сходи з однієї і другої сторони, там якісь кафешки-бари. По цих дерев’яних сходках ми спустилися дальше до піску і добігли до берега. Ну, але на даному етапі, я не вважаю, що це є перешкода доїзду швидкої, через те, що це є громадський заклад, там пляж, там люди відпочивають. І безпосередньо швидка геть до берега, до краю води, доїхати не може».

СЕРГІЙ МАНЗІЙ, заступник начальника першого державного пожежно-рятувального загону управління ДСНСУ у області

«Не було проблем з поїздом, тобто, куди нам треба було доїхати – ми доїхали, воно ніяк не вплинуло на саму процедуру рятування абсолютно».

Правоохоронці встановили потопельниця –   тернополянка 1990 року народження.

 

залишіть коментар