У Тернополі капітально ремонтують тротуари

Автор:     Опубліковано: 21 Липня 2016 о 19:49    312 переглядів

 

У Тернополі цього літа ремонтують чимало об’єктів. Для прикладу, на бульварі Шевченка, на ділянці від вулиці Камінної до Театрального майдану капітально оновлюють тротуари.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ

«Частина тротуару вже замощена, зроблений пішохідний перехід, трошки зміщений згідно з проектної документації, замощений бруківкою. На даний час проводяться дальше по облаштуванні в одному стилі бруківки біля драмтеатру з укладанням гранітної бруківки, яка була демонтована з шлюзного моста по вулиці Руській, на дамбі Тернопільського ставу».

Розглядали також можливість, розповідає Андрій Дроздовський, вимощення цією бруківкою тротуарів. Однак, для покриття пішохідної частини вона не підходить, адже між камінням утворюються широкі шви, тому від такої ідеї відмовилися. А бруківку вирішили використати на частину покриття дороги.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ

«Вирішили дійсно в одному стилі зробити бруківку, яка йде по вулиці Качали до Театрального майдану. Виникла необхідність замінити бруківку і вкласти її, при розбиранні бордюрного каменю. Чому? Тому що сам лоток проїзної частини, який проходив попри бордюрний камінь, був виконаний з каменю-пісковика, який з часом розслоївся, з часом потріскав».

Роботи планують завершити вже найближчим часом.

залишіть коментар