У Тернополі оновили сквер на вулиці Богдана Лепкого

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2016 о 19:08    401 переглядів

Відтепер на «Сонячному» масиві усі охочі матимуть змогу насолодитись відпочинком в оновленому сквері, що на вулиці Богдана Лепкого. Там облаштували відпочинкову зону з лавочками і урнами для сміття, виклали пішохідні доріжки з бруківки, озеленили територію, облаштували вуличне освітлення. Також встановили дитячий майданчик.

ЛЮДМИЛА:

«Скверу надали нового, дітки мають свій куточок, також батьки з колясочками, всі задоволені».

НАСТЯ:

«Настя, скажи, будь ласка, подобається тобі дитячий майданчик? – Так. Чим? – Тут гарно. А де ти вже покаталась, на яких качельках? – На всіх. А яка найбільше тобі сподобалась? – Ця  чим? – Бо я її люблю».

 ДІМА:

«Він гарний великий, кожного дня можна погратися».

СОФІЯ,  ІЛОНА:

« Нам подобається, тому що це дуже близько до нашого дому і тут дуже зручно. Тут дуже багато розважальних комплексів для дітей, тут гарно поєдналася природа і відпочинок, це дуже вдале поєднання.  Ну дуже часто ми будемо їздити на скейтбордах, будемо кататися на цих качелях – І тут дуже весело, так, я підтримую».

Роботи з облаштування скверу тривали 2 місяці, загальна вартість склала близько 1 мільйона 300 тисяч гривень, зазначив міський голова Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На кожному житловому масиві, максимально наближений до місця проживання людей,  мають бути створені місця, де можуть люди прийти, відпочити. Старші люди чи люди з дітьми, для того, щоб було зручніше їм для їхнього відпочинку».

При облаштуванні скверу, за основу брали побажання мешканців та на зробленому обіцяють не зупинятись.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «От наприклад сьогодні, запропонував чоловік, перенести пам’ятну стелу Лепкому, поставити її тут в сквері Лепкого, де вона би дійсно гарно виглядала і була би в набагато кращому місті, ніж вона знаходиться зараз. Це управління архітектури, порадимося з людьми, які цю стелу  Лепкого ставили, якщо не будуть заперечувати, дійсно варто встановити в сквері Лепкого».

 Нагадаємо, до Дня міста у Тернополі планують оновити ще декілька об’єктів, серед яких і набережна ставу.

залишіть коментар