У Тернополі відкрили виставку ексклюзивних світлин 60-70 років

Автор:     Опубліковано: 20 Липня 2016 о 19:01    841 переглядів

В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку ексклюзивних світлин «Червона рута»: від Донецька до Верховини». Фотовиставка присвячена 45 річниці створення кінофільму “Червона рута”, 50 –річчю ансамблю «Смерічка» та 65-річчю з Дня народження Назарія Яремчука.

Автор виставки, фотограф і журналіст  Роман Островський, розповідає вирішив показати свої роботи, адже вони є унікальними. Чоловік прагне нагадати усім про майже забутих українських артистів 60-70-х років минулого століття.

РОМАН ОСТРОВСЬКИЙ, автор виставки:

«Коли я був двічі на АТО, там на Донбасі і питаю тих місцевих армійців, хто такий Івасюк, Яремчук і виявляється багато не знають. Я вирішив цю виставку присвятити, почати її від Західної України, а після Тернополя вона буде у Донеччині, п’ять міст Донеччини чекає цю виставку.  І ці фотографії, які в мене є, їх ніде, ні в кого немає, я вирішив цим трьом датам таким великим присвятити цю виставку».

Фотографії, які автор робив протягом 50-ти років, побачила Буковина, двічі виставка була у Чернівцях. Цьогоріч чоловік вирішив показати свої ексклюзивні роботи і тернополянам.

РОМАН ОСТРОВСЬКИЙ, автор виставки:

«Це спогади, це якісь такі цікаві  моменти, тобто багато-багато ще хочеться чогось зробити, щоб люди про це знали, про це чули, про це було повідомлено про всіх, хто любить Івасюка, Яремчука, Зінкевича, українську естрадну пісню».

Багато світлин на виставці присвячені і 45 річниці створення кінофільму “Червона рута”. Роман Островський пригадує, саме він  сфотографував фінальний кадр фільму, на якому зображені Назарій Яремчук, Софія Ротару, Раїса Кольца та Василь Зінкевич. Також на виставкових фотографіях можна побачити і перший фестиваль «Червона рута», і фото членів сімей відомих артистів того часу.

РОМАН ОСТРОВСЬКИЙ, автор виставки:

«На моїх фотографіях, в основному це герої, це співаки 60-70 років, це ансамбль «Смерічка», це безперечно, крім «Червоної рути» – це, що ми сьогодні присвячуємо, в мене ще  багато з телепередачі «Ми шукаємо таланти»,  Москва мені дала дозвіл на цю передачу фотографувальний і так в мене вийшло 12 плівок, яких ніде, ні в кого немає».

До слова, відвідати фотовиставку  можна до 10 серпня, після чого роботи повезуть на Донеччину.

залишіть коментар