У Тернополі збирають допомогу для бійців АТО

Автор:     Опубліковано: 14 Липня 2016 о 19:00    556 переглядів

У Тернополі продовжують збирати допомогу для бійців АТО. Серед тих, хто намагається забезпечити солдатів необхідними речами і Тернопільська Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату. За останні два  роки  вони зібрали більше 700 тон матеріальної допомоги. Днями на Схід відправлять ще  близько 10 тон.

Збір останньої допомоги тривав більше як 3 тижні, розповідає протоієрей Олексій Головацький. За цей час, небайдужі люди принесли продукти харчування, медикаменти, речі побутового вжитку  та одяг.

протоієрей ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ, секретар Тернопільської Єпархії УПЦ КП:

«Ми спілкуємося, через наших капеланів, з хлопцями, вони кажуть, що їм треба, ми стараємося збирати, їм допомагати, то що потрібно, щоб не залишати хлопців там наодинці. Церква співпрацює, наше Єпархіальне Управління, з тернопільськими волонтерами, трошки закликаємо людей, щоб люди не розчаровувалися, бо зараз йде трошки таке, прикро, але розчаровуються, що вже 2 роки воно не закінчується, ми не можемо сказати, але наші хлопці там не розчаровуються, наші бійці там стоять, а ми повинні їх підтримувати».

Священнослужителі просять тернополян і надалі дбати про бійців, адже будь-яка допомога зараз є для них не тільки фізичною, а й моральною підтримкою.

протоієрей ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ, секретар Тернопільської Єпархії УПЦ КП:

«Носки, футболки – хлопцям це потрібно, нижня білизна потрібна, медикаменти це кровоспинні і обезболюючі медикаменти їм потрібні, а з продуктів, зараз літо, якщо з продуктів, то ті, які не портяться».

До слова, приносити допомогу для бійців АТО можна у всі тернопільські храми Української Православної  Церкви Київського патріархату.

залишіть коментар