В обласній раді обрали директора філармонії на наступних 5 років

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2016 о 19:08    381 переглядів

Наприкінці травня в Тернопільській обласній раді оголосили конкурс вакантних посад керівників закладів культури. Заявки приймали протягом 30 днів.

ВАСИЛЬ ДЕРЕВЛЯНИЙ, голова конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора «Тернопільської обласної філармонії»:

«Нинішній Закон про культуру зобов’язує проводити такі конкурси і до конкурсів залучаються представники громадських організацій, представники трудових колективів і представники Тернопільської обласної ради, адже ці установи є нашою власністю. І через те тут було дотримано все згідно чинного законодавства, всі, хто був поданий – всі включились. В кожну комісію було включено по 9 представників».

Директора філармонії комісія обирала із 2-х кандидатів. Заслухавши їхні виступи, дали слово і охочим висловитися.

НАТАЛІЯ КІНДРАЦЬКА, представник громадської ради при ТОДА:

«Якщо я не маю можливості, скажем, бути в комісії, мені би хотілося достукатися до кожного з вас. Ви кожен є мистецька людина, ви є достатньо розумні, зрілі і дорослі. Просто подумайте над тим, що зараз в ваших руках доля великої кількості людей – в даному випадку 230 людей обласної філармонії, які можливо там десь моляться, в церкві стоять на колінах, щоб ви прийняли правильне рішення».

Голосування було таємним, а рішення одноголосним. 8 присутніх членів комісії надали перевагу Ярославу Лемішці – діючому директору філармонії.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Тернопільської обласної філармонії»:

«Я вже 9 років, як директор філармонії. Я абсолютно, ну, не самовпевнений, але абсолютно не здивований. Тому що за моїх 9 років праці мені вдалося дуже багато зробити, я дякую Господу Богу найперше і дякую тим людям, які мене оточують».

Ігор Гаврилюк – також був конкурсантом на посаду директора філармонії. Він переконаний, рішення комісії  – несправедливе.

ІГОР ГАВРИЛЮК, конкурсант на заміщення вакантної посади директора «Тернопільської обласної філармонії»:

«Коли я був перший раз на поданні документів, я, заходячи з великим оптимізмом, що щось в нашій державі і нашій країні, зокрема, в місті Тернополі змінилось, у мене зразу впав настрій. Так склалися зорі, що комісія, яка була, практично, всі члени цієї комісії були хорошими, прекрасними, чудовими друзями, на протязі яких років співпрацював Ярослав Петрович з ними».

В свою чергу, Ярослав Лемішка запевняє, його переобрання по суті нічого не змінює – він продовжуватиме працювати на благо філармонії.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Тернопільської обласної філармонії»:

«Нічого не змінилося, як в мене були плани, так вони і є на майбутнє, а зараз буде трошки, ви знаєте, що не тільки конкурс з керівниками, а й керівник потім з творчим складом. Тобто, також будуть зміни істотні, найперше треба розібратися з тим».

У наступні два дні в обласній раді конкурсні комісії оберуть решту директорів закладів культури.

 

залишіть коментар