В роботу обласного сервісного центру МВС впровадили зміни

Автор:     Опубліковано: 26 Липня 2016 о 19:10    372 переглядів

Інформація про зміни у перереєстрації транспортних засобів, після встановлення у них газового обладнання, на початку липня спричинила чималий ажіотаж у регіональному сервісному центрі МВС. Там ж зазначають: процедура залишається без змін. Однак нововведення у роботі все ж є. Віднедавна працівники центру на вулиці Бережанській, працюють без обідньої перерви.

СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора сервісного центру МВС України в області

«Також, на 9-ту ранку у нас збиралися черги. Люди приїжджали раніше, займали чергу,коли в 9-тій приїжджаєш, тут вже є черга. Ми ще півтора місяці назад прийняли рішення наших експертів, фахівців і адміністратори, які проводять огляд, на півгодини раніше. Тепер проводять огляд з пів 9-ї. Поки в 9-тій запрацює сервісний центр, оформлення документів, вже з пів 9-ї вони проводять огляд. І вже провівши огляд на 9-ту приходять».

Серед нововведень також – встановлення веб-камер на другому поверсі центру. Тепер подивитися чи є там великі черги можна в будь-який час, зайшовши на сайт Головного сервісного центру.

СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора сервісного центру МВС України в області

 «Раніше люди приїжджали до обіду, після обіду в нас вже після 15-ї години черг взагалі немає, людей майже пусто було, ажіотаж був до обіду. Тепер ми, за рахунок того, що раніше проводимо огляд, за рахунок того, що без обіду і цей аспект він відпадає. Люди які в місті, мають час, можуть зайти на веб-камери, подивитися: якщо є черги – не їхати, нема черги – після обіду приїхати собі і оформити протягом 40-ка хвилин».

Купуючи автомобіль, Святослав Вишневський радить звертатися у сервісний центр МВС, аби не стати жертвою шахраїв.

 СВЯТОСЛАВ ВИШНЕВСЬКИЙ, в.о. директора сервісного центру МВС України в області

«З початку року, нашими працівниками під час огляду було виявлено 20 автомобілів з підробленими агрегатами-кузовами, 17 з підробленими документами і 3 автомобілі, які розшукуються Інтерполом. Ці аспекти виникають, коли люди купляють десь на базарі, консультуються десь по телефону».

До кінця року планують ще й запровадити електронні черги та спростити ряд процедур. Зокрема ліквідують, так звану, «кабінетну систему»: людині не доведеться ходити від «віконечка до віконечка», документи оформлятиме один спеціаліст.

 

залишіть коментар