Відтепер в Україні автомобілі з-за кордону стануть дешевшими

Автор:     Опубліковано: 7 Липня 2016 о 19:00    498 переглядів

В Україні вже почав діяти закон про зниження акцизу на вживані авто з-за кордону. У Верховній Раді переконані, відтепер цей транспорт для людей стане доступнішим.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України («Народний фронт»):

«Цей закон стосується дуже багатьох українців і саме дасть можливість заощадити, тобто, не витратити частину коштів, які вони збиралися витратити на покращення транспортних засобів, і залишити в своїх родинах. Я думаю, що той закон, який відчують українці, схвально до нього віднесуться, незважаючи на ті застереження, які навіть є».

Закон і справді, дає можливість економити.  Проте, не всі зможуть скористатися такими перевагами у розмитненні.

МИХАЙЛО, тернополянин, займається ремонтом автомобілів:

«Цей закон стосується тільки ввезення дорогих автомобілів. А хто має до 5-ти тисяч доларів, до 8-ми тисяч доларів, як їздив на вітчизняних автомобілях, на наших Жигулях» – так і буде їздити. Закон стосується автомобілів, які мають 5 років, а 5 років автомобілі за границею вартують більше 10 000 доларів, туди лягає ще привозка, дорога, все-таки йде мінімальне розмитнення, і тут він всеодно виходить десь біля 12-15 тисяч доларів, і ніхто собі такої з пересічних українців, з сільського населення не зможе купити. Тому що ви знаєте, яка в нас, в Тернополі зарплата».

У законі є ще декілька суттєвих нюансів. По-перше, власник повинен купувати авто особисто. По-друге, один власник може купити лише один автомобіль. По-третє, перепродати його він вже не зможе.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України («Народний фронт»):

«Є величезна категорія людей, які просто займалися, як промислом – перегонкою автомобілів в Україні. Цей закон передбачає, що кожна людина, яка хоче скористатися цією пільгою, будемо так говорити, повинна самостійно пригнати цей автомобіль на митну територію України і сама його розмитнити. Я думаю, що це, з однієї сторони, може спричини певні труднощі в плані розмитнення, забирання зайвого часу у недосвідчених людей, але тим самим дасть можливість спробувати кожному українцю, як це відбувається».

МИХАЙЛО, тернополянин, займається ремонтом автомобілів:

«Це дуже добре. Це не буде робитися для того, щоб на тому робили бізнес, але я думаю, що наші українці дуже розумні, кмітливі і вони знайдуть такі шляхи, щоби давати доручення, передоручення, щоб всеодно заробляти на цьому гроші».

Додамо, усі вищезгадані обмеження для автомобілістів будуть дійсними лише до кінця дії закону, тобто, до кінця 2018-го року.

залишіть коментар