Чоловік погодився повідомити про псевдозамінування за 100 гривень

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2016 о 19:37    526 переглядів

На Тернопільщині чоловік зателефонувавши на лінію 102, повідомив про замінування спиртзаводу у Чортківському районі.

оперативний працівник:

 «Працівниками управління кримінальної поліції разом з працівниками експертної вибухової служби було оглянуто територію, вибухівки не виявили, людей евакуювали. Після цього, оскільки злочин цей є тяжким, особливо-небезпечним, відомості було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною1 статті 259 – неправдиве повідомлення про замінування, ми почали шукати людину, яка здійснила цей дзвінок».

Правоохоронці з’ясували, дзвінок здійснив 58-річний мешканець Борщівського району. Чоловіка знайшли у Тернополі. Підозрюваний у скоєному зізнався. Каже, за те, що повідомив поліцію про псевдозамінування, йому заплатили 100 гривень.

підозрюваний:

«Підходе мужчина і каже до мене треба передзвонити. Я кажу: -Куда? А він каже – На 102. Він набрав номер, я кажу: – Так і так, як людям зарплату не видадуть до 12 години, то спиртзавод буде зірваний. Він витягнув мені 100 рублів і пішов».

Поліцейські уже встановили і особу спільника. Зараз проводять слідчі дії, щоб його затримати.

оперативний працівник:

«Було встановлено, що спільник, громадянина Л, під час підготовки до скоєння цього злочину, придбав на привокзальній площі міста Тернополя, за сутку до скоєння злочину, сім-карту за допомогою якої, на наступний день, здійснив дзвінок буквально з центру міста Тернополя на лінію 102».

Від початку року  працівники поліції Тернопільщини зафіксували чотири факти  неправдивих повідомлень про замінування, особи трьох порушників встановлено.

 

 

 

 

залишіть коментар