Діти з прифронтової зони відпочиватимуть на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2016 о 19:50    515 переглядів

На Тернопільщину група цих дітей приїхала із прифронтової Мар’їнки, що у Донецькій області. До четвертого вересня вони відпочиватимуть в оздоровчому літньому таборі «Лісова пісня» у Борщові.

ОЛЬГА ДЬОМІНА, керівник групи

«Діток привезли з Мар’їнки, зі Степного, це Мар’їнський район, та село Новомихайлівка, це всі села, які знаходяться на лінії розмежування в зоні АТО, в зоні проведення активних бойових дій. Ми привезли 35 дітей. Вік в нас школярі, від 7 до 16 років, 16 – це одинадцятий клас, найдоросліші».

Діти розповідають, очікують від відпочинку тільки найкращих вражень.

БОГДАН, 12 років

 «Я дуже люблю Україну, я приїхав з Волновахи. Я думаю, що Тернопіль… ну, я не приїжджав сюди, я думаю, що тут буде дуже класно. Я думаю, що у цьому таборі, в який я приїхав, «Лісова пісня», він буде дуже гарний. – А скільки разів ти вже у таборі відпочивав? – Багато, десь шість разів».

ЯРОСЛАВАВ, 12 років

«Я думаю, що там буде дуже гарно, бо я вже їду в четвертий табір за це літо. Мені сподобалося у останніх двох таборах, сподіваюся, що в цьому таборі мені також сподобається. – А був вже у Тернополі? – Нєа, це перший раз».

Аби ж гості більше дізналися про наш край, для них запланували низку екскурсій.

 ІГОР ЧОРНИЙ – начальник відділу сім’ї та молоді ТОДА

«Ми їх будемо долучати до різноманітних заходів і вони зможуть спілкуватися з однолітками з нашої області. Зокрема, ми їх будемо залучати до Дня Прапора, до Дня Незалежності, вони приймуть участь у всіх заходах, крім того, будемо організовувати різноманітні екскурсії по визначних місцях нашої області. Зокрема, до Збаразького замку, Марійський духовний центр села Зарваниця. Так що діти десь зможуть поспілкуватися з однолітками і, крім того, відвідати наші визначні місця».

Додамо, це вже третя група дітей зі Сходу, яка цього літа відпочиватиме на Тернопільщині.

залишіть коментар