Діти зі Сходу приїхали відпочивати на Тернопільщину

Автор:     Опубліковано: 8 Серпня 2016 о 18:48    359 переглядів

Діти зі Сходу приїхали відпочивати на Тернопільщину. Загалом їх – 40, із Луганщини та Донеччини. Протягом трьох тижнів вони перебуватимуть у таборі «Лісовий», що у Скоморохах.  Ось ця група приїхала поїздом із Маріуполя. Діти кажуть – хоч дорога і нелегка, втім – весела. Вражень від відпочинку очікують якнайкращих.

ХРИСТИНА:

«Радость, удивление. Я перший раз їду, тому хочу спробувати, як це».

ВАЛЕРІЯ:

«Я чекаю побачити все нове, тому що я в Інтернеті бачила фотографії, і мені склалось дуже гарне враження. І я туди дуже хочу приїхати».

ВЛАДИСЛАВ:

«В лагере я вообще ни разу не был в жизни. Поэтому это моя первая поездка. И больше всего я хочу попасть в поход. У меня тоже похода не было ни разу в жизни. Друзей хочу больше».  

ІННА КЛИМЕНКО, супроводжує групу:

«Я сопровождающая, привезла группу деток в количестве 10  человек из Толоковки непосредственно, линия столкновения АТО. У нас совсем другая природа, местность тоже другая. У нас море. Они вот некоторые только с моря приехали. Это для них будет новинка, лес. Они многие даже вообще не знают, что это такое, не видели. Потому все ждут с нетерпением, познакомиться поближе, что это такое».   

В облдержадміністрації кажуть: Тернопільщина взаємодіє з підконтрольними Україні територіями Донеччини та Луганщини вже третій рік. Оздоровлюватимуть дітей за кошти з обласного бюджету.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сімї та молоді ТОДА:

«Середня вартість перебування дитини в оздоровчому закладі становить 3800 гривень. Це 21 день, безпосередньо це для тих дітей буде безкоштовно. В нас обласною радою прийнята Програма оздоровлення та відпочинку дітей. Там передбачено якраз саме оздоровлення дітей, крім наших пільгових категорій, також діти з прифронтової зони».

Зі слів Ігоря Чорного, протягом наступних трьох тижнів дітей очікує багато вражень. Зокрема, вони відвідають цікаві місця нашої області.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді ТОДА:

«Діти будуть між собою спілкуватися, десь набиратися нових вражень, позитивних емоцій, а також – будемо для них організовувати екскурсії по наших різноманітних історичних місцях».

 

 

 

залишіть коментар