Допоможіть здійснити мрію Тані Гевчук

Автор:     Опубліковано: 30 Серпня 2016 о 19:10    726 переглядів

 

Це Тетяна Гевчук разом зі своєю мамою, яка, до слова, і звернулася до редакції нашого телеканалу із проханням по допомогу.

НАТАЛІЯ ГЕВЧУК, мама Тетяни

«Ми ніколи б не зверталися до людей і не просили б допомоги. Ми завжди старалися обходитися своїми силами, чим могли, скільки років, відколи вона хворіє».

А захворіла Таня ще дитиною, тоді їй було вісім. Пані Наталія пригадує, дівчина була цілком здоровою: ходила у школу, бігала та гралася зі своїми однолітками. Захворювання почало зненацька «косити» з ніг їхню донечку. Не розуміючи, у чому причина, батьки оббивали пороги медичних закладів і зверталися до різних фахівців.

 НАТАЛІЯ ГЕВЧУК, мама Тетяни

 «Потім тут її не могли поставити діагнозу… Ми поїхали в Москву. В Москві ми були у всіх інститутах, які є. Ми по кілька разів приїжджали в Москву, були 5 разів всього, по півтора місяці. Ми здавали різні аналізи, ставили весь час різні діагнози. І діагнозу, як такого, на сьогоднішній день, в нас нема».

Стан здоров’я не покращувався і вже у 14-ть Тетяна сіла в інвалідний візок. Рідні не опускали рук, писали листи у різні світові клініки. Надію повернули у 93-му американські медики.

 НАТАЛІЯ ГЕВЧУК, мама Тетяни

 «Вони взяли все те, що в нас було з Москви, ті всі дослідження, то все, і вони подумали, що їй треба була незначна, маленька операція. Вона думали, що в шийному відділі збирається в такий мішечок вода і вона тисне на якийсь нерв, і треба було удалити цей мішечок. Тобто, ця операція зовсім не складна, вони нас взяли туди. І ми в 93-му році поїхали в Штати».

Вже там провівши ряд оглядів виявили: у Тані уражені клітини головного мозку. Проблему знайшли. На питання матері: у чому ж причина і як лікувати – медики знизили плечима.

 НАТАЛІЯ ГЕВЧУК, мама Тетяни

 «В неї напружуються м’язи всього тіла. Зараз, з роками, воно погіршується. Напружуються м’язи, особливо, коли вона хвилюється, її аж дихати не дає. Її 32 роки, я скажу, вона так переживає, то я скажу. Я також дуже хвилююся».

Минуло більше двох десятків років, фахівці з Америки знову дали надію на те, що Тетяна зможе ходити. Однак на операцію з глибинної стимуляції клітин головного мозку і на реабілітацію потрібна чимала сума грошей.

НАТАЛІЯ ГЕВЧУК, мама Тетяни

 «Це коштує більше 100 тисяч доларів, але ми можемо розраховувати, вони дадуть нам знижку, на 80».

Аби зібрати цю суму у батьків залишилося менше місяця. Операцію призначили на жовтень.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!