Дороги Тернопільщини відремонтують за 161 мільйон

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2016 о 21:12    692 переглядів

З державного бюджету на відновлення автомобільних доріг Тернопільщини виділили 161 мільйон гривень. Заплановані на цей рік роботи з поточного середнього ремонту вже завершили.

 БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

«Це в’їзд у Тернопіль – 3,4 кілометри зробити, об’їзна Козови капітально, дві ділянки, скажемо ділянка між Дружбою і Струсовом, це автомобільна дорога Івано-Франківськ—Бучач—Тернопіль, і обхід міста Копиченці. Всі ці ділянки виконані. Технологія роботи та ж сама, технологія ресайклінгу, яка передбачає повну заміну основи і влаштування верхніх шарів асфальтобетонну».

Сьогодні ж дорожники, тим самим методом ресайклінгу, відновлюють дві ділянки дороги міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, а саме шматок – Тернопіль-Кременець і у районі населених пунктів Нагірянка і Ягільниця. До двох тижнів ремонт тут планують завершити повністю.

 БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

 «Ми вже, крім того, що було заплановано, ми вже зробили 2 км. Зараз будемо дальше продовжувати доки вистачить ресурсу – це Тернопіль-Кременець. Також по всій мережі автомобільних доріг ведуться активно ямкові ремонти. Зараз перейшли всі на місцеву мережу, тобто, на дороги місцевого значення. Маємо трошечки проблему з великотоннажним транспортом, який з явними перегрузами утворює шалену колійність на дорозі, теж періодично її знімаємо. Але працюють вагові комплекси».

У Службі автомобільних доріг нагадують, на Тернопільщині діють обмеження руху з 10 до 22 години для великовагового автотранспорту масою понад 24 тонни при температурі повітря більше 28 градусів.

залишіть коментар