Двісті дітей з Тернополя отримали шкільне приладдя

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2016 о 21:08    643 переглядів

Тернопільські діти із соціально незахищених сімей одержали подарунки до нового навчального року. В пакетах – канцелярія, яка пригодиться дітям у навчанні. Орієнтована акція, до слова, на молодших школярів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Така акція вже є традиційною. Щороку, перед навчальним роком, ми намагаємося допомогти дітям з найменш соціально захищених категорій тернопільських сімей. Цього року кількість учасників була збільшена. Якщо минулого року це було 50, то в цьому році міською радою було виділено більше коштів. Ми закупили 200 таких комплектів з розрахунку, в середньому, 100 гривень на один комплект». 

ТЕТЯНА ГОРБОНІС, директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

«200 дітей. 100 з них – це є діти сімей учасників АТО, 18 дітей – вимушено переміщених осіб, 25 дітей – з числа дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 25 дітей – з багатодітних родин міста Тернополя, які входять в спілку «Велика родина». 

Третьокласниці Ліза та Оленка вже визначилися, що із вмісту пакетів їм подобається найбільше.

ЛІЗА та ОЛЕНКА:

«- Зошити.

– А чому зошити сподобалися? Вони якісь особливі?

– Там гарні малюнки з тваринами.

– А тобі що найбільше сподобалося?

 – Альбом. З гарним малюнком.

– Любиш малювати?

– (киває)».

А сестрички Маша та Настя розглядають подарунки під прицілом камери.

НАСТЯ:

«- Подивимося, що там є.

– Альбом для малювання, зошити. І олівці».   

ЛЮДМИЛА ГУСАК, бабуся дівчаток:

«Якщо має можливість міська влада, ну чо би ні? Так як всякі є діти. Ну, мої діти, рахую, що вони досить забезпечені. А є ж такі, що зовсім не забезпечені. Так що, я думаю, що це дуже потрібно. Я, чесно кажучи, не купляю. То мама з татом купляють. Але я так думаю, на сьогоднішні ціни, а ще зошити такі… гарні, так, може і під 100 гривень, я так думаю».

Далеко не усім легко попрощатися з літом і повернутися за парти. А от міський голова запевняє – до школи повертався…

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«…З задоволенням. Кожного року ішов з задоволенням, як не дивно, дуже любив вчитися. Вчився, напевно, так само, як всі діти в школі. В хлопців стандартно була проблема з поведінкою. Такі самі були проблеми з поведінкою і в мене. Звичайно, були предмети, які улюблені, а були такі, скажімо, біологія – це не був улюблений предмет. Фізику я, можливо, любив, але в зв’язку з тим, що були специфічні стосунки з вчителем фізики, то постійно були якісь такі непорозуміння. Так само, як у всіх дітей.

– А найулюбленіший тоді?

Математика, географія, історія».

 

залишіть коментар