ФК «Тернопіль» програв у першому домашньому матчі

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2016 о 18:45    737 переглядів

У першому домашньому матчі Першої ліги сезону 2016/17 тернополяни зійшлися із географічними сусідами чернівчанами. На гру ФК «Тернопіль» проти «Буковини» прийшло близько двох з половиною тисяч глядачів. В першій сорокап’ятихвилинці команда тернополян контролювала хід матчу, створювала небезпечні моменти біля воріт «Буковини», яка, нагадаємо, минулий сезон ще грала у Другій лізі. Помічник тренера чернівчан зазначив, вони добре готувалися до цього західноукраїнського дербі: вивчали гравців і тактику команди, в основному зосереджували увагу на захисті.

 ГРИГОРІЙ ЧУРІЛОВ, помічник головного тренера ФК «Буковина»

«Неожидали от Тернополя общем-то блицкрига, если можно так выразится, потому что хорошо очень, качественно Шевчук, центральный нападающий, делает свою роботу, играет столба, цепляется за мячи и сбрасывает, выигрывает верховую борьбу. Вторым темпом, мы понимали, что, скорее всего, будет Богданов, что, скорее всего, будет Черномаз на старте, потому что изучали соперника, просили ребят внимательно вторым темпом сыграть». 

З початку другого тайму гості змінили тактику. Така модифікація плану гри підсилила команду «Буковини», результати не забарилися. На шістдесят сьомій хвилині суперники реалізовують штрафний.

ГРИГОРІЙ ЧУРІЛОВ, помічник головного тренера ФК «Буковина»

«Начинали игру мы с двумя опорными, затем мы в перерыве оставили одного опорного, а двух инсайдов, вместо Осадчего вышел Снежко, и они с Немтиновым стали играть в инсайдов. Более качественно получался контроль мяча, более правильным выход из обороны в атаку».

Муніципали провели ще кілька гострих атак, однак голкіпер чернівчан Сергій Чернобай, який, до слова, у минулому сезоні виступав за ФК «Тернопіль», не дозволив перетнути круглому лінію воріт. А вже у додатковий час фортуна ще раз посміхається суперникам, вони переграють воротаря тернополян Олександра Чурілова і з перевагою у два м’ячі завершують поєдинок.

 ІВАН МАРУЩАК, головний тренер ФК «Тернопіль»

«На мою думку рівна гра. У команди Тернополя є характер, є велике бажання. Один стандарт в середині другого тайму… У них залітає, у нас трошки ще немає того щастя, щоб в нас залітав. Команда молода, молода не по віку, молода по часу. Вірю, що команда розбіжиться, вірю ще трохи часу і… У цієї команди є перспектива. Мені нема в чому футболістів упрікнути, віддавалися, як могли, всі сили залишили».

У третьому турі Першої ліги 5 серпня тернополяни зустрінуться з рівненським «Вересом».

 

  • Марущак не побачив що команда вже розбіглася, вірніше він вже половину старого складу розігнав, а другу присадив на лавку. В результаті два розгромних матчі для ФК Тернопіль.
    Хто бачив в неділю від цієї команди самовіддачу, та твої старики з Криму і гамнярі з Синькова нічого не можуть показати навіть вдома!!! Раніше це був колектив, а зараз шайка понтових бездарів. Ще така одна гра і на стадіон хер хто прийде. Пора тобі Марущак газон гризти, або прийдеться вертатися назад в Синьків і грати на район…

залишіть коментар