Міський бюджет перевиконали майже на 107 мільйонів гривень

Автор:     Опубліковано: 2 Серпня 2016 о 18:55    405 переглядів

 

Через покращення показників розвитку місцевого бізнесу, особливо дрібного і середнього, за перше півріччя 2016-го перевиконали міський бюджет майже на 107 мільйонів гривень, звітує Сергій Надал. Ці кошти планують спрямувати на соціальні потреби міста. Зокрема, близько 48 мільйонів виділять на освіту.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«З них більше 42-х на заробітну плату освітянам, в тому числі 9 мільйонів це заробітна плата і утримання профтехосвіти. Крім того буде виділено 665 тис. для утримання і функціонування нового дитячого садочка, який почне працювати з 1-го вересня на вулиці Юності. І понад 4 мільйони додатково закладаємо для проведення різного роду капітальних і поточних ремонтів в дитячих садочках, переважно це є заміна вікон або ремонт дахів».

Наступна проблемна галузь, де відчутне недофінансування з боку держави, каже очільник обласного центру – це охорона здоров’я. Більше 6-ти мільйонів виділять на заробітну плату медиків. Крім того придбають медикаменти та вакцину, оплатять енергоносії та протезування учасників Антитерористичної операції. Понад 19 з половиною мільйонів гривень спрямують на транспортну галузь.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Понад 12 мнл. гривень – це компенсація «Тернопільавтотрансу», які дальше возять за 1 гривню 50 всіх пільговиків без обмежень. І мільйон 300 буде профінансовано «Укрзалізницю», для того, щоб наші тернополяни мали можливість доїжджати до дач, до сіл, користуватися послугами залізниці. 2 мільйони буде виділено додатково «Електротрансу» на компенсацію заборгованості по заробітній платі. І 500 тисяч КП «Тернопільміськавтотранс».

Додаткові кошти також отримає і галузь соціального захисту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Піде 500 тисяч на програму «Турбота» – це грошові витрати громадянам. 500 тисяч на компенсацію пільг за безкоштовне користування зв’язком – це «Укртелекому» по окремих категоріях  населення. Культура буде додатково дофінансована майже на 1,5 мільйона гривень: це і утримання парків і капітальний ремонт бібліотек, і також пропонується зробити капітальний ремонт системи опалення ПК «Березіль».

Майже 160 тисяч спрямують на спорт. Додатково фінанси виділять і на програму «безпечне місто»: для патрульних і рятувальників. Житлово-комунальному господарству планують виділити близько 23-х мільйонів гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Сьогодні весь Тернопіль розділений на певні теплові райони. Є частина теплових районів, де ці роботи будуть профінансовані за рахунок коштів Європейського банку і Світового банку. Ті теплові райони, які не попадали у ці проекти, їхня загальна потреба близько 4-х млн. на лічильники, з них 2 ми вже виділяємо з міського бюджету, ще на 2 млн. грн. в нас є попередня домовленість з іх виробником і постачальником, що нам можуть відтермінувати на рік часу сплату за ці лічильники».

Для продовження робіт по термомодернізації і утепленню багатоквартирних будинків виділять понад 2,5 мільйони. Вдвічі більше направлять у «Тернопільтеплокомуненерго». 300 тисяч спрямують на програму підтримки ОСББ і таку ж суму на облаштування дитячих майданчиків. Також профінансують капітальний ремонт тротуарів та міжквартальних проїздів Додатково виділять кошти на завершення реконструкції набережної «Циганка» та оновлення дороги на вулиці Чумацька до Дальнього пляжу.

 

залишіть коментар