Міста-партнери Тернопіль і Ельблонг будуть поглиблювати свою співпрацю

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2016 о 21:14    448 переглядів

Щороку представники польського  міста Ельблонг приїжджають у Тернопіль на День міста. Цей рік не став виключенням. Як відомо, Ельблонг є нашим містом-партнером.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Зараз запрошують делегацію з Тернополя до себе в Ельблонг, запрошують приїхати не тільки керівництво міста, але й представників бізнесу, представників науки, тому що вже сьогодні досягнуто домовленостей про те, що їх цікавить відправляти на навчання дітей, польських дітей в наші тернопільські університети, зокрема, медичний, педагогічний, крім того, домовились про обмін дітьми. Тобто, діти з Тернополя будуть мати можливість їхати, в межах 10 днів, вчитися і проживати в Польщу, вчитися в польській школі, практикуватися польській мові, ну і різна культурно-освітня програма».

Крім того, як зазначив міський голова, польська сторона зацікавлена і в тому, щоб тернопільські підприємства працювали і на польських просторах.

ЯНУШ НОВАК, заступник мера Ельблонга

«Ми би хотіли, щоб мер Тернополя приїхав разом з представниками бізнесу в Ельблонг, щоб налагодити співпрацю. Щоб фірми з Тернополя легально і офіційно  працювали у Польщі».

До слова, сьогодні міський голова Сергій Надал зустрівся також і з генеральним Консулом Чехії у Львові Мірославом  Клімом. Офіційна делегація цієї країни також приїхала у Тернопіль на святкування Дня міста.

залишіть коментар