Молоді пропонують 5 грантів на відкриття своєї справи

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2016 о 19:30    583 переглядів

 

Представити свій проект і виграти грант на його реалізацію, пропонують організатори фестивалю «Вуличний ринок», який відбудеться наприкінці літа, 23-го-28-го серпня. Цьогоріч у нашому місті його організовують вже втретє. Місце проведення, як і минулого року, залишилося незмінним – парк ТарАса Шевченка і набережна Тернопільського ставу.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»

«Мета фестивалю – це є створити європейський фестиваль такого періодичного формату у Тернополі для того, щоб навчити тернополян культурно проводити вільний час. Другою складовою фестивалю – це є створення стартап майданчику для ініціативної молоді, для молоді, яка хоче розпочати свій бізнес, яка хоче робити якісь свої проекти, але можливо боїться. І от саме на цьому фестивалі вони можуть прийти і перший раз попробувати реалізовувати свій проект».

Що потрібно аби долучитися? До кінця наступного тижня зайти на сайт http://street-market.com.ua і зареєструватися. Організатори пропонують також і програму грантів. Отож, якщо маєте креативний задум – необхідно заповнити контактну форму і завантажити свій логотип. Обиратиме переможців журі конкурсу. Любомир Шимків каже, виграти один із п’яти грантів просто – потрібно лише, щоб ідея була унікальною.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»

«В чому полягає суть гранту: це перше – безкоштовна участь, друге – це є консультації з найкращими рестораторами по всіх таких організаційних питаннях, наступне – це є бюджетування проекту (скласти правильно кошторис, розрахувати витрати, щоб правильно спланувати всі  свої видатки) і останнє – це є оформлення в брендуванні проекту (допомога з декором, з різними такими матеріалами)».

Оскільки фестиваль у першу чергу гастрономічний – більшість проектів пов’язані з їжею. Кілька учасників попередніх «Вуличних ринків» вдало реалізували свої задуми, розповідає співорганізатор.

 ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»

«В нас є 5 таких стартапів, які зараз відкрилися в Тернополі. Вони перейшли у формат кафе, ресторану, чи якоїсь бургерної, які вже працюють. Загалом, якби молодих людей взяло участь 50 за цих два фестивалі, з них п’ятеро реалізували стартапи, вони працюють у Тернополі».

Що ж стосується програми фестивалю, Любомир Шиків запевняє –цікаво буде всім. Однак всіх карт наперед не відкриває.

 ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»

«Відповідно ми програму так плануємо, щоб кожного вечора були якісь цікавинки, в нас будуть і лектори цікаві, в нас будуть і музичні гурти, буде окремо дитяча зона, буде окремо зона спортивних ігор. В нас буде також чемпіонат з латте-арту – це є така новинка для Тернополя, для всіх баріст, які люблять робити каву, спеціально буде організовано такий чемпіонат також про нього є детальніша інформація на сайті».

На фестивалі представлять не лише різноманіття їжі, але й чимало виробів ручної роботи, також цьогоріч для відвідувачів пропонують бренд-маркет: одяг українського виробника.

 

залишіть коментар