На Борщівщині знешкодили вбивцю, котрий застрелив дружину і двох поліцейських

Автор:     Опубліковано: 23 Серпня 2016 о 20:29    796 переглядів

В головному управлінні Національної поліції Тернопільщини свято прапора стало днем скорботи. Двох працівників Борщівського відділення вбили при виконанні службових обов’язків.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області

«Встановлено, що чоловік, який застрелив із мисливської рушниці дружину у селі Бабинці, Борщівського району, ще й чинив опір при затриманні і смертельно поранив двох поліцейських, поранивши при цьому ще й третього. Працівники поліції ліквідували вбивцю, і на даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження усіх обставин кримінального провадження».

За попередньою версією правоохоронців, 45-річний чоловік вбив дружину через ревнощі. Коли на місце події приїхала поліція, зловмисник здаватися наміру не мав. Кілька годин із ним вели переговори, проте безуспішно – він відкрив вогонь. Для двох поліцейських вистріли стали смертельними. 31-річний капітан Андрій Чернятинський – був інспектором Борщівського відділення поліції, а 30-річний майор – Олександр Рудик – оперуповноваженим у тому ж районі.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області

«Органами прокуратури Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво і розслідування у кримінальному провадженні, розпочатою за ст.348 – це посягання на життя працівника правоохоронних органів та за ч.1.ст.115 – це вбивство».

Вбивцю на місці події правоохоронці знешкодили, наразі тривають слідчі дії. У зв’язку із трагедією на Тернопільщину приїхала глава Національної поліції України – Хатія Деканоїдзе.

залишіть коментар