На набережній тернопільського ставу встановили двометровий якір

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2016 о 21:19    456 переглядів

До святкування Дня міста для тернополян підготували багато сюрпризів та оновлень. Один із подарунків можна побачити вже сьогодні. Мова йде про встановлений на набережній ставу майже двометровий якір.

СНХ ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

«Це вже на подяку моряків, на подяку теронолянам за постійну підтримку. Це вже якір-гала, це вже майже 2 метри якір. Я думаю, це буде не тільки таким пам’ятним знаком, а це буде окрасою нашого міста. Це буде улюбленим місцем фотографування для наших гостей, для наших тернополян».

Нещодавно на набережній вже встановили два якорі вагою понад 70 кілограмів. Леонід Бицюра пояснює, морські знаки для обласного центру є символічними. І річ не лише у ставі, який знаходиться у центрі міста. Свій відбиток внесла багаторічна співпраця Тернополя із Військово-морськими силами України.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

 «При тому, що ми не маємо морських кордонів, ми не маємо свого флоту, але ми маємо дуже серйозну причетність до цих процесів. У нас тут проживають керівники флоту. Є багато моряків, які служили. Ми маємо дуже серйозну причетність до розбудови українського флоту на початку 90-х років і подальшої співпраці, шефської допомоги, підтримки».

До слова, незабаром один із нових українських військових кораблів отримає назву «Тернопіль – 1540» . 

залишіть коментар