На ремонт покрівель тернопільських будинків виділили майже 5 мільйонів гривень

Автор:     Опубліковано: 9 Серпня 2016 о 18:44    620 переглядів

Чимало дахів будинків у Тернополі потребують ремонту. В міському управлінні ЖКГ розповідають, оскільки фінансування не є достатнім, намагаються оновлювати в першу чергу ті покрівлі, які найбільше цього потребують.

ГАННА МУЦА, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Наприклад, 35 покрівель, їхня проектно-кошторисна документація складає 12 мільйонів, 100, а виділено коштів тільки 4 мільйони 800. Відповідно, робим покрівлю в межах виділених коштів. Тому будемо закривати в першу чергу ті покрівлі, які є перехідними з минулого року або частково ті покрівлі, де є найбільша проблематика».

Чимало мешканців нашого міста звертаються в управління ЖКГ із заявами про ремонт даху, але не звертають уваги на те, що процес ремонту покрівлі можна поєднати з іншими не менш важливими роботами.

ГАННА МУЦА, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«На сьогоднішній день мешканці звертаються по капітальному ремонту покрівель, але вони забули, що існує програма термомодернізації будинків, і де основним елементом є утеплення і ремонт покрівлі. Вона так само може ремонтуватися по тому самому принципу, що 30/70: 70 – держава, 30 – мешканці. Ну, поки що покрівлю ніхто не ремонтував таким чином».

Також Ганна Муца нагадує, фінансова підтримка також є і для ОСББ. А городянам, які мають потребу в ремонті покрівлі, з відповідними заявами можна звертатись в управління ЖКГ або до свого балансоутримувача.

залишіть коментар